ЗАСІДАННЯ ПРЕДСТАВНИКІВ ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ, ОБ’ЄДНАНЬ

3.03.2014, 08:15

Свідома громадськість Комсомольська завжди була небайдужою до вирішення важливих суспільних питань міста. Сьогодні влада і громада теж працюють разом.

27 лютого у великій залі виконкому Комсомольської міської ради зібралися представники громадської ради при Комсомольській міській раді, інших громадських організацій, об’єднань, представники ЗМІ. На зустрічі міську владу представляли міський голова С.А.Супрун, секретар Комсомольської міськради С.О.Калашнік, перший заступник міського голови Д.Г.Биков, заступник міського голови Н.Д.Угнічева, керуючий справами Л.Б.Кошара, начальник юридичного відділу О.П.Таран, головний спеціаліст юридичного відділу І.В.Чернявський, завідувач сектору з інформаційної та внутрішньої політики С.О.Шеремет, головний спеціаліст сектору з інформаційної та внутрішньої політики З.І.Гончаренко.

На порядку денному засідання стояло питання: вирішення подальшої долі пам’ятника В.І.Леніну, розташованому на площі біля виконкому міської ради.

Міський голова С.А.Супрун висловив свою думку з даного питання: «Я прошу громаду проявили свідомість, виважено підійти до цього питання. Найбільша цінність у суспільстві – життя людини. Треба завжди про це пам’ятати. Ми у Комсомольську повинні вирішити питання цивілізовано».

Очільник міста також повідомив, що 24 лютого 2014 року на 21 позачерговій сесії 6 скликання прийнято рішення Полтавської облради, підписане новообраним головою П.Вороною, де доручено голові облради створити Громадську раду при Полтавській облраді для забезпечення участі громадськості у вирішенні питань життєдіяльності територіальних громад. Там йдеться про утворення комісії з люстрації щодо посадових осіб, які обіймають керівні посади в місцевих органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування області, рекомендації органам самоврядування про прийняття рішення щодо перейменування вулиць, площ на честь Героїв Майдану. В такій ситуації, коли і в соціальних мережах, і в письмовій і усній формах надходить інформація про натяки силового знесення пам’ятника у м. Комсомольську, ми повинні подумати перш за все про порядок у місті.

Представники громадських організацій та об’єднань активно висловлювали свої думки. Одні закликали охороняти монумент, інші – демонтувати у цивілізований спосіб та перенести в інше місце Комсомольська.

У результаті більшість ухвалила текст звернення до міського голови Комсомольська, в якому закликали не допустити актів вандалізму, забезпечити стабільність громадського порядку в місті, вжити заходів щодо збереження пам’ятника В.І.Леніну шляхом його демонтажу.