РЕЗОЛЮЦІЯ учасників громадського обговорення від 02.03.2014 року

3.03.2014, 14:04

РЕЗОЛЮЦІЯ
учасників громадського обговорення
від 02.03.2014 року

 

Учасники громадського обговорення, яке відбулося 02.03.2014 на площі міста біля виконавчого комітету Комсомольської міської ради Полтавської області, враховуючи складну суспільно-політичну ситуацію в Україні, беручи до уваги зростання занепокоєння комсомольчан щодо порушення громадського спокою у місті:

  1. Висловлюють глибоке співчуття щодо загибелі людей під час силових протистоянь по Україні.
  2. Підтримують весь народ України в його праві та бажанні зберегти єдність та територіальну цілісність держави.
  3. Підтримують прагнення українського суспільства утриматися від застосування сили у будь-яких проявах, спільно працювати над програмою заходів, що зробить економіку України менш вразливою, захистить робочі місця, забезпечить збереження соціальних гарантій.
  4. Закликають не допустити зупинки роботи підприємств, установ, організацій, які відповідають за охорону здоров’я, виплату пенсій, зарплат, тепло і світло в будинках, транспорт та інші важливі для життя громади речі.
  5. Закликають лідерів місцевих політичних партій надалі підтримувати мир і спокій у Комсомольську, відстоюючи свої політичні уподобання виключно цивілізованим демократичним шляхом.
  6. Закликають усіх комсомольчан бути терпимими, толерантними один до одного, не піддаватися на провокації з метою уникнення силових протистоянь.
  7. Закликають територіальну громаду об’єднати зусилля задля досягнення єдиної мети – збереження громадського порядку, стабільності, процвітання міста.