ВИСТАВКА ДИТЯЧИХ МАЛЮНКІВ У ПСМНЗ «ДИТЯЧА ХУДОЖНЯ ШКОЛА»

4.03.2014, 11:16

У рамках міських заходів, присвячених 200-річчю від дня народження Т.Г.Шевченка, 27 лютого 2014 року в ПСМНЗ «Дитяча художня школа» відбулося відкриття виставки дитячих малюнків під назвою «Герої творів Т.Г.Шевченка очима дітей».

Робота по підготовці до виставки тривала  протягом січня-лютого місяця. Заздалегідь викладачами школи було проведено цілу низку заходів: відкриті уроки, тематичні бесіди, відеоуроки, розробка ескізів за творами, які обрали діти, та безпосередньо виконання роботи.

На виставці представлено понад п’ятдесят робіт різноманітних за сюжетом та композицією, виконаних різними техніками: гуаш, акварель, графіка, комп’ютерна графіка та об’ємні композиції з глини та скульптурного пластиліну.

Кожна з робіт вражає своєю неповторністю, індивідуальним баченням, своєрідним розкриттям теми та вдалим виконанням поставленої мети.

Усі бажаючі ознайомитися з творчістю вихованців художньої школи мають змогу відвідати виставку, яка триватиме до 1 квітня 2014 року в приміщенні нашого закладу.

 

Директор ПСМНЗ «Дитяча
художня школа» О.М.Чередніченко