Віктор Бугайчук озвучив першочергові кроки на посаді голови ОДА

6.03.2014, 12:03

В облдержадміністрації представили нового голову Полтавської ОДА Віктора  Бугайчука. У заході взяли участь керівники райдержадміністрацій, підприємств та організацій, представники громадськості та ЗМІ.

Голова облради Петро Ворона зачитав Указ Президента про призначення Бугайчука, ознайомив з його біографією та висловив впевненість у тому, що його подальша робота нормалізує ситуацію в регіоні.

– Першочерговими кроками для нормалізації ситуації буде встановлення та монтаж нової системи управління, – зазначив Віктор Бугайчук. – Я, як керівник успішного підприємства, знаю, що умова ефективності – це впровадження європейської системи управління. Наразі ситуація дуже складна: казна пуста, суттєво впало виробництво. Тому ми повинні «розкрутити» його. Оскільки Полтавщина є потужною агропромисловою областю, то ми будемо приділяти значну увагу цьому сектору.

За словами Віктора Бугайчука, формування та “вирощування” середнього класу (малого та середнього бізнесу) буде одним з пріоритетних напрямків роботи нової влади. Також він наголосив на необхідності суворої боротьби з корупцією та співпраці влади з громадськістю.
Після закінчення заходу Віктор Бугайчук дав прес-конференцію в ОКІА «Новини Полтавщини», під час якої наголосив:
– У народу дуже великі очікування. Повинні початися зміни. Потрібно врахувати досвід і помилки 1991 і 2004 років.
Віктор Бугайчук оголосив критерії, за якими формуватиме команду, головний з яких – фаховість. Політична приналежність – фактор другорядний.
В соціальній політиці голова ОДА основним чинником вважає стабільність. Одним з першочергових завдань стане боротьба з корупцією.