Привітання міського голови!

7.03.2014, 08:34

Любі, чарівні жінки!

Сердечно вітаю вас із прекрасним та хвилюючим святом – Міжнародним жіночим днем – 8 Березня!

Починається весна, оживає природа, народжуються нові надії. Важко було б знайти більш чудову нагоду, аби висловити вдячність Жінці, яка несе в собі продовження життя і без якої не було б у світі стільки любові й тепла.

В усі часи ви, наші дорогі жінки, були і залишаєтеся символом щастя, миру й злагоди в сім’ї та суспільстві. І не даремно в Україні вас називають Берегинями.

Своєю невтомною турботою про родину, вірністю й добротою, ніжністю й милосердям ви заслужили шану і глибоку повагу нас – чоловіків!

Ми схиляємося перед головним жіночим талантом – віддавати себе, свої найкращі якості близьким людям. Ви даєте нам нові сили, допомагаєте стати кращими, добрішими, впевненішими в собі. Для цього необхідний особливий жіночий такт, інтуїція, терпіння, витримка, напруження душевних сил –  ті дивовижні якості, яких часто так не вистачає нам, чоловікам.

 

Сердечно бажаю вам, наші дорогі матері, дружини, доньки та сестри, нев’янучої молодості, радості та краси.

Нехай вас ніколи не оминає турбота чоловіків, а прекрасні почуття дарують натхнення для нових творчих успіхів і життєвих перемог!

 

Хай цей день увійде у вашу оселю  легким і прозорим ароматом перших квітів, свіжим подихом весняного повітря, теплими сонячними променями, які зігрівають жіночі серця веселковими барвами кохання і щастя.

 

Нехай маленьке жіноче щастя кожної з вас стане високою метою для кожного справжнього чоловіка!

 

Зі святом вас, милі комсомольчанки!

 

З повагою С.А.Супрун.