Привітання міського голови!

7.03.2014, 09:47

Шановні комсомольчани!

9 березня 2014 року весь світ відзначає 200-річчя від дня народження видатного українського поета, художника та громадського діяча Тараса Григоровича Шевченка.

Не викликає сумнівів, що це була і є наймасштабніша постать української нації, стрижень її розвитку.

Великий Кобзар став знаковою фігурою не лише української, а й світової літератури, здобувши право на безсмертя. Тому навіть через роки і віки не міліє, а прибуває джерело людської шани та поваги.

Життєвий шлях Тараса Григоровича заслуговує на повагу та повинен служити гарним прикладом для сучасної молоді, адже, незважаючи на бідне, підневільне дитинство, він виріс не тільки сильною, творчою та високоосвіченою людиною, а й став символом чесності та безстрашності, великої любові до рідної землі та простого народу.

Безмірною є шана українського народу до свого духовного провідника Тараса Григоровича Шевченка, який піднявся з кріпосного рабства до інтелектуальних висот цивілізації. Усе найсвятіше, найсвітліше поет пов’язував з Україною, з образом її майбутнього. Любов’ю випромінюється в людських серцях незабутня пам’ять до Великого Кобзаря

Нехай святе Шевченкове ім’я об’єднає усіх українців незалежно від поглядів та переконань задля щасливого майбутнього рідної України.

 

Міський голова Сергій Супрун.