Богдан Головатий завоював чемпіонський пояс Кубка країни у дивізіоні «Еліта»

11.03.2014, 09:04

Завершився останній раунд найпрестижніших бійцівських змагань в Україні — Гранд-фінали Кубка країни з фрі-файту у дивізіоні «Еліта» — розділ ММА — «Кубок Буковеля».

У найлегшій вазі, в якій цього сезону визначали переможця — до 61,2 кг, переміг наш земляк, надзвичайно перспективний спортсмен, 18-річний Богдан Головатий — майстер спорту міжнародного класу, чемпіон світу з фрі-файту, чемпіон України з фрі-файту. Тож чемпіонський пояс володаря Кубка України став для комсомольчанина логічним завершенням титанічної підготовки до супертурніру в Буковелі — разом із його видатним тренером Володимиром Шемаровим, який кожного року виводить своїх вихованців на чемпіонські рівні як в Україні, так і Європі та світі.

Богдан Головатий у Гранд-фіналі виявився найсильнішим від своїх не менш іменитих суперників — майстрів спорту міжнародного класу, переможців багатьох міжнародних і національних змагань Юрія Босого (Тернопіль), Тараса Титаренка (Долина) та Олександра Доскальчука (Чернівці).

Тепер для найсильніших бійців України настає етап підготовки до престижних міжнародних змагань. Національна збірна з фрі-файту незабаром збереться на свій тренувально-підготовчий збір у Тернополі. Тут серед 21-го члена команди готуватимуться і троє наших земляків із Комсомольська: Богдан Головатий, Євген Бова і Артем Таньшин. А у складі квартету тренерів національної збірної працюватиме Володимир Шемаров.

 

За матеріалами сайту  http://sport.pl.ua