СВІТЛИЦЯ ШЕВЧЕНКІВСЬКОГО ЗАПОВІТУ

11.03.2014, 09:33

Наша дума, наша пісня
Не вмре, не загине…
От де, люде, наша слава,
Слава України!

 

З нагоди 200-річчя з дня народження великого українського поета Т.Г.Шевченка 9 березня в Комсомольську проведено загальноміську акцію пам’яті  «Вшануймо Кобзаря».

 

Громада на чолі із міською владою: міським головою С.А.Супруном, секретарем Комсомольської міської ради С.О.Калашнік, першим заступником міського голови Д.Г.Биковим, заступником міського голови Н.Д.Угнічевою, заступником міського голови Ю.М.Мухою зібралася разом у сквері біля погруддя Т.Г.Шевченка вшанувати Прометея українського слова, великого творця, непохитного борця за державну незалежність України.

 

З вітальною промовою виступив очільник міста С.А.Супрун. Сергій Андрійович зазначив: «Ми горді, що Тарас Шевченко є сином саме нашого, українського народу. Геній Кобзаря невмирущий, бо його благословив сам Господь. Безмірною є шана українського народу до свого духовного провідника Тараса Григоровича Шевченка. Бо усе найсвятіше, найсвітліше поет пов’язував з Україною, з образом її майбутнього. Тож хочу всім у ці святкові дні побажати здоров’я, щастя, успіху. Нехай святе Шевченкове ім’я об’єднає усіх українців незалежно від поглядів та переконань задля щасливого майбутнього рідної України.»

 

Звучала бандура, українські пісні на твори Т.Г.Шевченка, учні декламували вірші та уривки з поем поета. Наприкінці заходу присутні вшанували світлу пам'ять великого Кобзаря, поклали вінки та квіти до пам’ятника.

 

Літературно-музичну композицію «Світлиця Шевченківського заповіту» організовано за сприяння міської влади відділом культури та туризму, відділом освіти, Палацом культури та творчості.