СВЯТО МОЛОДОСТІ, РАДОСТІ ТА КРАСИ

11.03.2014, 09:30

У великій залі Палацу культури і творчості відбувся святковий концерт для працівників ВАТ «Полтавського ГЗК», присвячений Міжнародному жіночому дню 8 Березня.

З вітальними словами до прекрасної статі звернулися міський голова Сергій Андрійович Супрун, перший заступник голови правління ВАТ «Полтавський ГЗК» Володимир Станіславович Іванов.

Сергій Андрійович Супрун щирими словами поздоровив комсомольчанок зі святом весни, молодості й надії: «Ви, милі жінки, постійно в долі кожного: лагідністю й теплом маминих рук, благословенною молитвою бабусі, незабутнім святом кохання, вірністю дружини, довірливими обіймами донечок і онучок. За це вам низький уклін і щира вдячність. Своєю плідною працею та силою духу ви звеличуєте батьківський край, примножуєте успіхи й досягнення рідного Комсомольська. Саме тому ми покладаємо великі сподівання на ваш значний внесок у створення благодатної атмосфери творення, в якій маємо всі працювати. Дякую вам за ваші красу та розум, за мудрість та терпіння, за виняткове вміння йти по життю поруч з чоловіками та порівну ділити і радість, і незгоди».

Художні колективи й солісти Палацу культури і творчості запальними танцями, дотепними жартами, мелодійними піснями віншували жінок, Берегинь родинного вогнища, які уособлюють у собі щастя, мир і злагоду в сім’ї та суспільстві.