АПАРАТНА НАРАДА

11.03.2014, 11:20

11 березня у виконкомі Комсомольської міської ради під головуванням С.А.Супруна відбулася чергова апаратна нарада.

 

У ході засідання обговорили найважливіші події останніх двох тижнів, виявили проблемні питання, узгодили хід подальших дій.

 

Сергій Андрійович озвучив, що минулого тижня в Полтавській облдержадміністрації головою облради П.В.Вороною представлено нового голову Полтавської ОДА Віктора Михайловича Бугайчука.  Віктор Михайлович зазначив, що сьогодні вкрай необхідно направити енергію людей в русло творення. Голова ПОДА вважає, що першочерговими кроками для нормалізації ситуації стане розвиток промислового, аграрного секторів економіки регіону, підтримка малого та середнього бізнесу. Великі надії В.М.Бугайчук покладає на співпрацю влади з громадськістю.

 

Очільник Комсомольська звернувся до головних розпорядників коштів з вимогою повторно опрацювати міський бюджет, скоротити видатки на утримання колективів.

 

За інформацією начальника Комсомольського МВ УМВС України в Полтавській області І.Г.Туля за період з 01 по 10 березня у місті сталося ряд злочинів: 2 крадіжки, 2 пограбування, 1 хуліганська дія. Міський голова С.А.Супрун зазначив, що у такий неспокійний час необхідно посилити патрулювання на вулицях Комсомольська, організувати освітлення міста в нічний час, оприлюднити у ЗМІ додаткові телефонні дані представників правоохоронних органів для оперативного реагування.

 

Під час апаратної наради з інформацією про військову підготовку  виступив військовий комісар Комсомольсько-Козельщинського об’єднаного міського військового комісаріату підполковник Е.М.Марченко. Едуард Михайлович звернувся до міського голови із пропозицією підключити до роботи комісаріату та забезпечення громадського порядку помічників-добровольців з числа ветеранів Афганістану, десантних військ.

 

Начальник відділу статистики у м. Комсомольську Т.А.Максименко озвучила ряд соціально-економічних показників міста за 2013 рік.