НАРАДА АДМІНІСТРАЦІЙ ДНЗ МІСТА

14.03.2014, 16:09

У дошкільному навчальному закладі «Попелюшка» відбулася нарада адміністрацій ДНЗ міста з теми «Про підсумки діяльності дошкільних навчальних закладів м.Комсомольська у 2013 році». До участі в нараді долучилися заступник міського голови Надія Дмитрівна Угнічева, начальник міського відділу освіти Ірина Володимирівна Шошина, начальник аналітичного відділу, заступник начальника управління охорони здоров’я Віктор Олексійович Дудник, міський позаштатний лікар-педіатр управління охорони здоров’я Максим Павлович Коломієць, старша медична сестра дошкільно-шкільної мережі поліклініки «Медичний центр ПМСД» Антоніна Василівна Лучковець, начальник санітарно-гігієнічного відділу Комсомольського міськрайонного управління Головного управління Держсанепідслужби у Полтавській області Ігор Михайлович Поцілуйко, начальник епідеміологічного відділу Комсомольського міськрайонного управління Головного управління Держсанепідслужби у Полтавській області Антоніна Володимирівна Волик.

І.В.Шошина привітала присутніх й ознайомила з  порядком денним наради.

Головний спеціаліст міського відділу освіти Любов Павлівна Павленко доповіла про основні показники діяльності дошкільних навчальних закладів у 2013 році, провела аналіз виконання натуральних норм харчування,  вартості дитячого харчування, ознайомила із комплексним планом заходів щодо поліпшення організації харчування дітей у ДНЗ у 2013-2014рр., наголосила на важливості організації дієтичного харчування дітей. Зазначила, що у 2014 році ДНЗ міста випускають 508 дітей, які підуть до 1 класу. Станом на 01.01.2014 у дошкільних закладах перебуває 2411 дітей: найменший відсоток дітей однорічних – 21% (110 діток), від 3 до 4 років – 89%, від 4 до 5 – 92 %, найбільший відсоток від 5 до 6 років – 99%.

Міський позаштатний лікар-педіатр управління охорони здоров’я М.П.Коломієць ознайомив із порівняльним аналізом захворюваності дітей у дошкільних навчальних закладах міста в 2012-2013 роках: по індексу здоров’я й по середній захворюваності на тисячу дітей.

Про результати контролю за діяльністю ДНЗ спеціалістами Комсомольського міськрайонного управління Головного управління Держсанепідслужби у Полтавській області й вимогами щодо організації харчування дітей у ДНЗ ознайомив начальник санітарно-гігієнічного відділу І.М.Поцілуйко. Зупинився на основних положеннях нових Санітарних правил, які вводяться з жовтня 2014 року.

А.В.Волик, начальник епідеміологічного відділу, доповіла про епідеміологічну ситуацію в місті Комсомольську й профілактику та попередження інфекційних захворювань в організованих дитячих колективах. Ознайомила адміністрації ДНЗ міста з санітарно-протиепідемічними вимогами до закладів охорони здоров’я, що надають первинну медико-санітарну допомогу.

Н.Д.Угнічева, заступник міського голови, наголосила на важливості забезпечення умов для розвитку дитини, організації харчування, на співпраці ДНЗ із батьками. Висловила вдячність від імені міського голови С.А.Супруна адміністраціям дитячих садочків за високий рівень організації гарячого харчування,  подякувала за дієву співпрацю із управлінням охорони здоров’я Комсомольської міської ради, із Комсомольським міськрайонним управлінням Головного управління Держсанепідслужби у Полтавській області.

Нарада пройшла жваво, активно обговорювалися питання організації харчування, надавалися відповіді провідними спеціалістами.