СВЯТО ЛЮДЕЙ, ЩО ЗАБЕЗПЕЧУЮТЬ ЗАТИШОК І КОМФОРТ У НАШОМУ МІСТІ

17.03.2014, 09:18

14 березня у великій залі виконкому Комсомольської міської ради міський голова С.А.Супрун, перший заступник міського голови Д.Г.Биков, заступник міського голови Ю.М.Муха, в.о. директора департаменту житлово-комунального господарства А.М.Овчаренко привітали працівників галузі житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення із святом.

 

На адресу людей, які присвятили себе роботі у сфері житлово-комунального господарства, звучали теплі слова вдячності, найщиріші побажання.

 

Сергій Андрійович підкреслив, що самовіддана й невтомна праця комунальників забезпечує теплом, світлом і затишком кожну оселю в місті, робить наше життя комфортним, а Комсомольськ – красивим й ошатним.

 

Дмитро Геннадійович подякував присутнім за безперебійну та стабільну роботу усіх підприємств галузі, трудовим колективам - за вміння та бажання зробити життя городян кращим.

 

Ю.М.Муха приєднався до святкових вітань, відмітив, що саме від роботи комунальників багато в чому залежать настрій комсомольчан.

 

Керівники міста відзначили роботу комунальних служб, подякували за співпрацю, побажали міцного здоров’я, щастя, добробуту, родинного затишку.

 

Міський голова вручив кращим працівникам галузі житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення грамоти, подяки.