« ТАТО, МАМА, Я – СПОРТИВНА СІМ’Я»

18.03.2014, 09:09

15 березня 2014 року у спортивному комплексі «Динамо» пройшли традиційні спортивно-розважальні змагання «Тато, мама, я – спортивна сім’я», участь у яких взяли сім команд із шести загальноосвітніх навчальних закладів міста та Дмитрівської ЗОШ.

Команди складалися з родин (тато, мама та дитина), які змагалися у восьми різноманітних естафетах та спортивних конкурсах.

Основною метою проведення цих змагань у нашому місті є формування родинних традицій до занять фізичною культурою та спортом, спонукання батьків на особистому прикладі заохочувати дітей до систематичних занять спортом, а також зміцнення психологічних та емоційних стосунків у сім’ях шляхом об’єднання зусиль для досягнення спільних цілей.

Атмосфера на спортивному майданчику панувала дружелюбно-спортивна.       Особливий запал змаганням додавали вболівальники, які прийшли підтримати свої команди.

У цьому році боротьба  на змаганнях була запеклою, тому що команди зібралися сильні, як ніколи. Декілька батьків в минулому спортсмени, які мають високі спортивні звання, були і родини, які не вперше брали участь у цих змаганнях і мали спортивний досвід. Дітки також є діючими спортсменами дитячо-юнацьких спортивних шкіл міста та спортивних клубів.

Після проведення всіх естафет та конкурсів був підведений загальнокомандний залік, у якому перемогу виборола родина Скляр – тато Віталій, мама Інна, син Владислав (Комсомольська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2).

ІІ місце здобула команда Комсомольської ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 – родина Парамонових (тато Євгеній, мама Наталія, син Микола), минулорічні переможці, сім’я дуже  дружна і спортивна.

ІІІ місце виборола команда Комсомольської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 – родина Біленків (тато Дмитро, мама Наталія, син Микита), які також у минулому році брали участь у змаганнях.

Ми вдячні всім родинам – учасникам змагань, а також учителям фізичної культури загальноосвітніх навчальних закладів.

Переможці змагань – родина Скляр 29 березня 2014 року будуть представляти наше місто на  ІІ етапі Всеукраїнського фестивалю «Тато, мама, я – спортивна сім’я» у м. Полтаві.

Побажаймо їм успіху і перемоги!

Відділ фізичної культури та спорту висловлює щиру вдячність Кашкану Володимиру Анатолійовичу, який вже протягом багатьох років допомагає нам в організації та проведенні родинного спортивного свята, а також вдячні Козлову Артему Володимировичу за допомогу.

 

Головний спеціаліст відділу фізичної культури і спорту
Гуржій О.В.