СЕСІЯ КОМСОМОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

19.03.2014, 09:04

18 березня під головуванням міського голови С.А.Супруна пройшла 43 сесія Комсомольської міської ради Полтавської області. У роботі засідання взяли участь 31 депутат.

 

На початку засідання керівник міста вручив Івану Петровичу Хоменку, начальнику дільниці цеху виробництва окатків ВАТ «Полтавський ГЗК» заслужену нагороду - почесне звання «Заслужений металург України», присвоєне Указом Президента України від 22 січня 2014 року за значні трудові досягнення, високу професійну майстерність, побажав Івану Петровичу довголіття, козацького здоров’я, родинного затишку.

 

На черговій сесії міської ради депутати заслухали та затвердили звіт про виконання міського бюджету за 2013 рік. Начальник фінансового управління В.І.Баландіна поінформувала, що міський бюджет по доходах за минулий рік без урахування трансфертів виконано на 103,5%. За 2013 рік по факту дохідна частина загального фонду міського бюджету виявилася меншою  плану на 3,5% за рахунок зменшення надходжень від податку на доходи фізичних осіб, по спеціальному фонду – більшою на 31,7% за рахунок зростання податкових та неподаткових надходжень, доходів від операцій з капіталом. Міський бюджет по видатках за 2013 рік виконано по загальному фонду на 97,4%, по спеціальному фонду – на 43,9%. Видатки загального фонду бюджету стосувалися першочергових витрат (заробітна плата, харчування, медикаменти, комунальні послуги). Видатки на дорожнє господарство по цільових фондах та за рахунок власних надходжень установ та закладів проведені в межах отриманих джерел фінансування.

 

У ході роботи внесено зміни до показників міського бюджету на 2014 рік, затверджено Міську програму «Застосування комплексної медичної інформаційної системи «Медичний кластер» галузі охорони здоров’я міста Комсомольська та її удосконалення на 2014-2019 роки» та режим роботи Центру надання адміністративних послуг Комсомольської міської ради Полтавської області. Центр працює без перерви на обід шість днів на тиждень: понеділок, середа, п’ятниця, субота – з 8.00 до 17.00; вівторок, четвер – з 11.00 до 20.00; вихідними днями вирішено вважати неділю та святкові дні. Працівники ЦНАПу ведуть прийом суб’єктів звернення у робочі дні тижня за графіком: понеділок, середа, п’ятниця, субота – з 8.00 до 15.00; вівторок, четвер – з 11.00 до 15.00 та з 17.00 до 20.00.

 

Інформацію Комсомольського міського ЦСССДМ про виконання у 2013 році Комплексної програми «Соціальна робота із соціально незахищеними категоріями сімей, дітей та молоді на 2011-2014 роки» взяли до відома, директору Комсомольського міського ЦСССДМ О.О.Запсельській доручили опрацювати та подати пропозиції стосовно нової редакції Програми на 2015-2018 роки.

 

Директор департаменту житлово-комунального господарства П.Б.Василюк виступив із інформацією про хід виконання у 2013 році Програми охорони довкілля, раціонального використання природних ресурсів та забезпечення екологічної безпеки в місті на 2013-2015 роки. На виконання заходів вищезазначеної програми було заплановано 35,5 млн. грн., фактично витрачено – 7,5 млн. грн., у тому числі 2,28 млн. грн. – на будівництво та реконструкцію каналізаційних мереж міста.

 

Депутати міської ради затвердили програму «Благоустрій міста» на 2014 рік у новій редакції. За рахунок спеціального фонду міського бюджету передбачено кошти на придбання машини Контур-100 для нанесення дорожньої розмітки, реконструкцію шатрової покрівлі з улаштуванням службових приміщень в парку культури та відпочинку та, відповідно до звернень комсомольчан до міського голови, на придбання та встановлення лавочок по місту.

 

У зв’язку з набранням чинності Порядку державної реєстрації прав на нерухоме майно та їх обтяжень і Порядку надання інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно Комсомольська міська рада Полтавської області вирішила вважати таким, що втратив чинність Тимчасовий порядок видачі дублікатів свідоцтв про право власності на нерухоме майно, виданих Комсомольською міською радою, її виконавчим комітетом та органом приватизації державного житлового фонду Комсомольської міської ради, затверджений рішенням тридцять третьої сесії Комсомольської міської ради шостого скликання від 21.05.2013.

 

Міський голова С.А.Супрун ознайомив присутніх зі змістом постанови Кабінету Міністрів України від 1 березня 2014 р. № 65 «Про економію державних коштів та недопущення втрат бюджету». Згідно з документом планується затвердити заходи щодо економного та раціонального використання державних коштів, передбачених для утримання органів державної влади та інших державних органів, утворених органами державної влади підприємств, установ та організацій, які використовують кошти державного бюджету. Сергій Андрійович дав доручення заступнику міського голови Ю.М.Мусі підготувати проект розпорядчого документу стосовно врегулювання вищезазначеного питання на місцевому рівні.

 

Керівник міста повідомив про проведення у Комсомольську ряду організаційних заходів на виконання Указу в.о. Президента України Олександра Турчинова «Про часткову мобілізацію», закликав присутніх бути згуртованими, не сіяти паніку, висловив надію стосовно розв’язання конфлікту дипломатичним шляхом.

С.А.Супрун також повідомив, що на Полтавщині організовано «Єдиний інформаційний центр біженців із АР Крим», який звертається до усіх небайдужих жителів Полтавщини, власників готельних комплексів, керівників санаторіїв та будинків відпочинку з проханням надати житло для тимчасового проживання біженцям із АР Крим, дав відповідні доручення.