КОНФЕРЕНЦІЯ ТРУДОВОГО КОЛЕКТИВУ КВП «КОМСОМОЛЬСЬКТЕПЛОЕНЕРГО»

20.03.2014, 10:28

18 березня в актовій залі КВП «Комсомольськтеплоенерго» відбулася конференція щодо підведення підсумків виконання Колективного договору підприємства за 2013 рік за участю міського голови Сергія Андрійовича Супруна, першого заступника міського голови Дмитра Геннадійовича Бикова. Із сімдесяти делегатів на захід прибули шістдесят вісім.

Директор КВП  «Комсомольськтеплоенерго» Микола Михайлович Лихожон  доповів делегатам трудового колективу про виконання Колективного договору за 2013 рік, зупинився на проблемах підприємства, на об’ємі запланованих робіт на 2014 рік, проаналізував пропозиції, що надійшли від колективу.

Міський голова С.А.Супрун подякував колективу КВП  «Комсомольськтеплоенерго» за стабільну працю, наголосив на тому, що проекти із запровадження енергозберігаючих технологій надзвичайно важливі в житті нашого міста й країни в цілому і робота над ними буде продовжуватися. Сергій Андрійович окреслив завдання, які стоять перед колективом сьогодні: активна підготовка до нового опалювального сезону. Прокоментував ситуацію в місті й державі з набрання чинності Указу виконуючого обов’язки Президента України Олександра Турчинова «Про часткову мобілізацію»,  про завдання органів місцевого самоврядування в даній суспільно-політичній ситуації. Кожній родині побажав здоров’я, миру й злагоди.

С.А.Супрун і Д.Г.Биков дали відповіді на запитання делегатів конференції, які стосувалися життя територіальної громади Комсомольська.

У ході конференції були заслухані звіти профспілкового комітету про роботу в 2013 році, ревізійної комісії. Жваво велося обговорення питань виконання колективного договору. Одностайно були внесені зміни й доповнення до Колективного договору КВП «Комсомольськтеплоенерго».