ШАНОВНІ КОМСОМОЛЬЧАНИ, ПІДТРИМАЄМО НАШУ АРМІЮ!

20.03.2014, 13:32

В Україні оголошено часткову мобілізацію в армію на всій території держави. Верховна Рада України підтримала відповідний законопроект 275-ма голосами. У цей непростий час, перед лицем історичних викликів у країні відбувається небувала консолідація суспільства. Сьогодні кожна свідома та відповідальна людина запитує себе: чим я можу допомогти Україні? Один із актуальних проектів, який останніми днями набирає сили – це рух, спрямований на підтримку Українського війська.

Відправ SMS

Усіх громадян України закликають зателефонувавши або надіславши SMS на номер 565 підтримати національну Армію, таким чином пожертвувавши 5 гривень на зміцнення обороноздатності країни. Телефонувати та надсилати повідомлення за цим номером мають можливість абоненти усіх мобільних операторів України.

Напиши листа

У ці дні наші військовослужбовці гідно та стійко переносять усі труднощі військової служби, але всі ми знаємо, в яких складних обставинах вони опинилися. Допомога потрібна різна – моральна та фінансова. Передати слова підтримки ви можете, написавши листа на електронну адресу: liniyamo@gmail.com з приміткою «Лист підтримки», залишивши коментар або повідомлення на наших сторінках у соціальних мережах:

https://www.facebook.com/theministryofdefence.ua

https://vk.com/theministryofdefence

Перерахуй кошти

Увага! Кошти на матеріально-технічне та медичне забезпечення Збройних Сил України прохання перераховувати на реквізити Міністерства оборони України.

Одержувач: Міністерство оборони України;
Код ЄДРПОУ: 00034022;
Банк: Державна казначейська служба України, м. Київ;
Код банку МФО: 820172;

Реєстраційні рахунки:
31254307218611 — матеріально-технічне забезпечення;
31257304218611 — медичне забезпечення.

У разі бажання юридичних і фізичних осіб здійснювати перерахування коштів безпосередньо військовим частинам та установам пропонується звертатися безпосередньо до командирів (начальників) на місцях.

Грошові благодійні внески на матеріально-технічне та медичне забезпечення Збройних Сил України відтепер можна внести також в іноземній валюті

Увага! У зв’язку із численними зверненнями фізичних та юридичних осіб — нерезидентів України, бажаючих здійснити грошові благодійні внески (в іноземній валюті) на матеріально-технічне та медичне забезпечення Збройних Сил України, у Міністерстві оборони України створено відповідні реквізити для перерахування.

Детальніша інформація на сайті Міністерства оброни України за посиланнямhttp://www.mil.gov.ua/index.php?lang=ua&part=news&sub=read&id=32829