ПІДТРИМУЄМО ЗВ'ЯЗОК ІЗ КОМАНДОЮ ФРЕГАТУ «ГЕТЬМАН САГАЙДАЧНИЙ»

20.03.2014, 16:59

Тривалий час в рамках угоди про шефські зв’язки та співробітництво Комсомольська міська рада щорічно співпрацює з флагманським кораблем «Гетьман Сагайдачний», надає фінансову допомогу для вирішення побутових проблем військових.

 

20 березня відбулася чергова телефонна розмова міського голови С.А.Супруна із командиром підшефного фрегату «Гетьман Сагайдачний»  Р.Л.П’ятницьким, у ході якої Сергій Андрійович підтримав високий бойовий дух моряків.

 

У ході спілкування з’ясовано фінансові потреби військової частини, узгоджено механізм надання Комсомольською міською радою Полтавської області матеріальної допомоги військовослужбовцям.

 

У важкий для країни та її Військово-Морських сил час ми не можемо залишитися осторонь. Глибоко впевнені у мужності команди, її самовідданості українському народові.

 

Міський голова С.А.Супрун з метою підтримки екіпажу фрегату «Гетьман Сагайдачний» дав доручення керівникам відповідних структурних підрозділів виконавчого комітету Комсомольської міської ради підготувати пропозиції щодо організації добровільного збору коштів.