Вода – джерело життя на землі!

21.03.2014, 15:43

Вода – джерело
життя на землі!

Питна вода завжди являла найбільшу цінність для людства. Лише 2% прісної води на нашій планеті придатні для вживання. Всьому живому на Землі потрібна доброякісна цілюща вода. Тому треба вчитись берегти  і цінувати кожну її крап-лину. Усвідомлюючи актуальність раціонального використання водних ресурсів, з ініціативи Виробничого управління водопровідно-каналізаційного господарства, міського відділу освіти, адміністрації загальноосвітніх закладів напередодні Всесвітнього дня води на набережній Дніпра відбулася акція під гаслом «Ми хочемо бути здоровими! Ми – за чисте Дніпро!». Її активними учасниками стали діти та учнівська молодь.

Яскраві колони школярів, скандуючи слова «Вода – це життя!», жваво пройшли вулицями рідного міста і зібралися біля імпровізованої сцени на набережній Дніпра. Разом з дітьми сюди прибули  директор міськводоканалу Олексій ПУРИК та спеціаліст зі зв’язків з громадськістю цього підприємства Віра САВЧЕНКО, начальник міськво Ірина ШОШИНА та головні спеціалісти відділу освіти Юрій ОМЕЛЬЯНЕЦЬ і Петро ХОХУЛЯ, начальник відділу у справах сім’ї та молоді Комсомольської міської ради Тетяна ОРОБЧЕНКО, директор ЦД та ЮТ Надія САКУН, представники адміністрації та учителі загальноосвітніх шкіл, департаменту ЖКГ Комсомольської міської ради, громадськості міста.

За активну громадську позицію щодо збереження водних ресурсів, навколишнього природного середовища, за вагомий внесок у процес виховання економного водокористувача та з нагоди Всесвітнього дня води очільник ВУ ВКГ Олексій Пурик висловив щиросердну вдячність педагогічним та учнівським колективам і вручив їм подяки. Олексій Олексійович закликав школярів впевнено і наполегливо розширювати сферу актуальної діяльності: створювати екологічні загони, досліджувати проблеми збереження та використання водних ресурсів, попереджати забруднення природних водойм тощо. Крім того, кожна школа отримала в подарунок від міськводоканалу м’яку іграшку – символічну краплинку чистої води. Також слова особливої вдячності на адресу юних екологів та педагогів висловили  Ірина Шошина, Тетяна Оробченко, представник департаменту ЖКГ Комсомольської міської ради Жанна НЕКЛЮДОВА. Вони закликали дітей донести до кожного громадянина нашої країни істину про те, що жодні цінності світу не варті краплини цілющої джерельної води.

діти влаштували флешмоб «Ми хочемо бути здоровими! Ми – за чисте Дніпро!», який став символічним зверненням до мешканців Комсомольська, щоб ті пам’ятали: водні ресурси не є безмежними, тож необхідно кожному з нас сповідувати культуру водокористування.

Апофеозом заходу стала акція зариблення Дніпра мальками білого амура та товстолоба – «Чисте Дніпро – наше добро». Мальків привезли працівники рибного господарства с. Келеберди (директор Олександр ПРЯДКО). Діти з величезною радістю запускали рибу у річку, емоційно промовляючи при цьому: «Щасливої подорожі тобі, люба рибко!».

Таїсія ЛИМАНСЬКА.
Фото автора.