БЕЗКОШТОВНІ ПЕРЕВЕЗЕННЯ ДОВЕДЕТЬСЯ ПОКИ ВІДМІНИТИ

21.03.2014, 17:00

У п’ятницю міський голова С.А.Супрун зібрав у малому залі виконкому Комсомольської міської ради Полтавської області голів садових товариств міста на оперативну нараду. У заході взяли участь перший заступник міського голови Д.Г.Биков, директор департаменту житлово-комунального господарства П.Б.Василюк, начальник відділу транспорту, водопровідно-каналізаційного господарства та теплової енергетики департаменту житлово-комунального господарства Ж.Г.Неклюдова, представники ЗМІ.

 

На порядку денному наради постало питання стосовно здійснення перевезень до садових товариств пільгових категорій населення з 15 квітня по 15 жовтня 2014 року.

 

Сергій Андрійович пояснив присутнім суть проблеми в деталях: «Щорічно в міському бюджеті стабільно передбачаються кошти для здійснення перевезень пільгових категорій населення до садів та городів у сумі близько 1 млн. грн. У 2014 році міською радою затверджено фінансування вищезазначених послуг у сумі 912 тис. грн., але сьогодні проплата платіжних доручень через Управління Державної казначейської служби України здійснюється лише по захищених статтях. Тому, Комсомольськ має кредиторську заборгованість у сумі 16 млн. грн. У минулому році основний перевізник (ПАТ «Комсомольське АТП–15347») отримав за надані послуги 908,9 тис. грн., але лише шляхом взаємозаліку. У зв’язку із відсутністю живих коштів підприємство не мало можливості виплачувати робітникам заробітну плату, придбати пальне, що призвело до його банкрутства. У поточному році тільки 2 перевізника (ВАТ «ПГЗК» та приватний підприємець) виявили бажання здійснювати перевезення за 4-ма маршрутами. Інші перевізники не витримують фінансового навантаження та змушені відмовитися від участі у конкурсі. Отже, 5 маршрутів залишаються неохопленими. Таким чином, у поточному році перевезення мешканців до садових товариств з 15 квітня по 15 жовтня  може опинитися під загрозою. З метою збереження всіх  маршрутів виходимо із пропозицією застосувати затверджений тариф на пасажирські перевезення по місту в розмірі 2,00 грн. У квітні на засіданні виконавчого комітету Комсомольської міськради розглядатиметься питання про збільшення вищезазначеного тарифу до 2,50 грн.»

 

Керівник міста звернувся до голів садових товариств з проханням провести серед членів товариств широку роз’яснювальну роботу та поставитися із розумінням до труднощів загальнодержавного масштабу.