СВЯТО МУЗИКИ, ПІСНІ, ТАНЦЮ У КОМСОМОЛЬСЬКУ

24.03.2014, 09:56

21 березня у житті комсомольчан відбулося яскраве феєричне дійство - свято музики, пісні, танцю. У міському Палаці культури та творчості пройшов заключний гала-концерт та урочиста церемонія нагородження переможців міського дитячого фестивалю «Дніпрова хвиля - 2014».

Фестиваль «Дніпрова  хвиля – 2014» пройшов під патронатом міського голови С.А.Супруна, організований відділом культури та туризму виконкому Комсомольської міської ради Полтавської області спільно із Палацом культури і творчості, ЦД та ЮТ.

Відбіркові тури фестивалю залишилися позаду, юні артисти у повній мірі проявили власні творчі здібності, продемонстрували завзятість, наполегливість, велику оригінальність, журі визначилося із переможцями.

Привітати комсомольських зірочок, відзначити їх творчі досягнення завітали заступник міського голови Н.Д.Угнічева, начальник відділу культури та туризму І.І.Зеленська.

Надія Дмитрівна висловила захоплення рівнем підготовки молодих талантів у Комсомольську, від щирого серця побажала дітям та педагогам рясних аплодисментів, нових успіхів та творчих злетів.

Ірина Іванівна гаряче подякувала учасникам фестивалю за активну участь в культурному житті міста, міській владі - за щорічну стабільну підтримку, працівникам Палацу культури і творчості, ЦД та ЮТ - за допомогу в організації свята.

Н.Д.Угнічева, І.І.Зеленська привітали переможців фестивалю у вокальному та хореографічному жанрах, вручили дипломи, сфотографувалися із молодими талантами на довгу пам'ять.

Творчі колективи запропонували глядачам чудову концертну програму: оригінальні хореографічні номери, чудові музичні композиції.

Феєрія краси, музики та стилю дарувала глядачам неперевершені емоції та захоплюючі враження. Присутні змогли сповна насолодилися яскравими костюмами, креативними образами виконавців, а приємна музика, пісні доповнили їх враження і створили чарівну атмосферу свята.