АПАРАТНА НАРАДА

24.03.2014, 11:36

24 березня 2014 року міський голова С.А.Супрун провів у виконкомі Комсомольської міської ради чергову апаратну нараду.

Сергій Андрійович озвучив зміст розпорядження Кабінету Міністрів України №156-р від 01.03.2014  «Про заходи щодо збалансування місцевих бюджетів у 2014 році в процесі їх виконання», прокоментував ряд завдань, направлених на запобігання виникненню ризиків розбалансування місцевих бюджетів, створення умов для своєчасної виплати заробітної плати, стипендій, пенсій, інших соціальних виплат, економного і раціонального використання бюджетних коштів та посилення фінансово-бюджетної дисципліни. Керівник міста доручив заступнику міського голови Ю.М.Мусі, начальнику міського фінансового управління В.І.Баландіній опрацювати міський бюджет, розробити план заходів стосовно його наповнення, надати пропозиції по додаткових джерелах надходжень до бюджету, у тому числі за рахунок детінізації економіки (не менш як 2 відсотки доходів загального фонду). Сергій Андрійович акцентував увагу головних розпорядників коштів на дотриманні жорсткого режиму економії бюджетних коштів (не менш як 1 відсоток видатків на бюджетну сферу) та посиленні фінансово-бюджетної дисципліни з урахуванням вимог, передбачених цим розпорядженням. Сьогодні фінансування в системі Державного казначейства відбувається лише по захищеним статтям. Дію більшості програм міста міська влада вимушена призупинити. Головним розпорядникам коштів доручено переглянути та проаналізувати витрати, надати свої пропозиції щодо економії коштів міського бюджету, подати їх на затвердження.

З метою економії бюджетних коштів та на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 1 березня 2014 р. № 65 «Про економію державних коштів та недопущення втрат бюджету» міським головою підписано розпорядження №153-р від 19.03.2014 «Про економію бюджетних коштів та недопущення втрат міського бюджету», яким затверджено заходи щодо економного та раціонального використання коштів міського бюджету, передбачених для утримання виконавчого комітету Комсомольської міської ради Полтавської області.

С.А.Супрун оголосив про участь у нараді, що відбудеться 25 березня у місті Києві під головуванням Віце-прем’єр-міністра України – Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України В.Б.Гройсмана. На нараді заплановано обговорення проекту Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні.

Сьогодні нагальним є питання надання практичної допомоги біженцям з Криму. С.А.Супрун просив першого заступника міського голови Д.Г.Бикова, заступника міського голови Ю.М.Муху опрацювати всі можливі варіанти надання біженцям допомоги на території міста.

Міський голова закликав керівників підприємств, бюджетних установ, закладів приєднатися до загальноміської добровільної благодійної акції по збору коштів на потреби екіпажу підшефного фрегату «Гетьман Сагайдачний». Комсомольчани можуть перерахувати свій одноденний заробіток на першочергові потреби моряків або зробити внески у спеціальні скриньки.

 

У ході наради також обговорено хід виконання завдань щодо часткової мобілізації, посилення патрулювання вулиць міста правоохоронними органами у вечірній та нічний час, озвучено плани подальшої роботи. Зокрема, сьогодні міським головою має бути підписано розпорядження щодо організації двомісячника чистоти у Комсомольську.