Сергій Супрун: «Сьогодні головне завдання влади – забезпечити спокій,суспільно-політичну та економічну стабільність…»

24.03.2014, 16:57

Минулої п’ятниці очільник Комсомольська Сергій СУПРУН провів брифінг для представників міських ЗМІ. Сергій Андрійович розповів журналістам про стан суспільно-політичної ситуації в країні і, зокрема, в нашому місті та окреслив основні завдання міської влади щодо попередження негативних явищ у суспільно-політичному житті територіальної громади.

Міський голова зазначив, що нині наша країна перебуває в складному економічному та суспільно-політичному ста-ні, тож стояти осторонь, бути байдужими не мають права керівники жодного населеного пункту України, жоден свідомий громадянин нашої держави. Від правильних, виважених, скоординованих дій усіх  нас залежить незалежність, суверенітет і майбутнє України. «Я висловлюю комсомольчанам щиру вдячність від себе особисто, депутатського корпусу, виконавчого комітету Комсомольської міської ради за те, що вони з розумінням ставляться до всіх подій, які відбуваються в Україні, що зберігають спокій, не піддаються на заклики радикально налаштованих людей  стосовно проведення різних акцій протесту, які б дестабілізували ситуацію в місті. Сьогодні ми всі усвідомлюємо, що війська РФ фактично вторглися на територію нашої країни, але є й розуміння того, що нам не потрібна війна, що всі питання необхідно вирішувати виключно шляхом дипломатичних дій на найвищому рівні, з залученням усієї світової спільноти. Я вірю в те, що ми зможемо роз’язати політичну та економічну кризу, яка виникла в нашій державі, у т.ч. і в стосунках з РФ», – наголосив Сергій Супрун.

Звісно, ці обставини створили певні умови, які негативно вплинуть на життя кожного пересічного громадянина країни у цілому, і нашого міста зокрема. Сергій Андрійович повідомив, що вже переглянуто Державний бюджет України таким чином, що 6,8 млрд грн спрямовується на фінансування Збройних сил України. Зрозуміло, це відбудеться й за рахунок соціального пакету, яким передбачається виплата пільг, субсидій, обслуговування кредитів для отримання пільгового житла тощо. На даний час Комсомольськ, з урахуванням боргів минулого року, має більше 16 млн грн кредиторської заборгованості. Це свідчить про те, що сьогодні в державі немає можливості повною мірою забезпечити фінансами бюджети усіх рівнів. Сергій Андрійович підкреслив, що, незважаючи на все це, керівництво Комсомольська щоденно докладає усіх зусиль, аби виконати головне завдання поточного моменту – забезпечити спокій, суспільно-політичну та економічну стабільність у місті. Перш за все, забезпечується своєчасна виплата заробітної плати, здійснення проплат за спожиті енергоносії, житлово-комунальні послуги. Система роботи Держказначейства змушує міську владу приймати непопулярні рішення. наприклад, щодо перевезення городян до садово-городніх товариств. Скоріше за все, такі перевезення здійснюватимуться не безкоштовно.

Задля збереження стабільності, міська влада тісно співпрацює з керівництвом області, з енергопостачальними підприємст-вами. На сьогодні не існує загрози щодо відключення електрики, постачання холодної і гарячої води тощо. Нині в керівництві держави з’явилися люди, які мають величезний досвід роботи в органах місцевого самоврядування. 25 березня має відбутися нарада представників органів місцевого самоврядування та керівників регіонів нашої країни.

До речі, наш міський голова є керівником Полтавського регіонального відді-лення АМУ  та членом Правління АМУ. Він неодноразово надавав пропозиції щодо реформування і модернізації системи управління країною, державного устрою. Сергій Супрун переконаний, що саме надмірна централізація влади в країні призвела до нинішніх подій. Він закликав комсомольчан фінансово підтримати Збройні сили України і, зокрема, фрегат «Гетьман Сагайдачний», з яким Комсомольськ понад 10 років має тісні шефські зв’язки.

Насамкінець брифінгу очільник нашого міста звернувся до містян з такими словами: «Ми маємо згуртуватися навколо однієї ідеї – збереження єдності, ціліс-ності, суверенності нашої держави. Ми повинні зробити все можливе і неможливе не лише на рівні держави, а й на рівні органів місцевого самоврядування, територіальних громад усіх населених пунктів країни, щоб зберегти спокій, створити всі належні умови для стабільної роботи підприємств, установ, закладів усіх форм власності, докласти усіх зусиль, аби не допустити, не дай Боже, протистояння на тлі останніх подій у нашій державі. Ще раз дякую комсомольчанам за ті умови, які ми разом з вами створили у рідному місті, яке на сьогодні на мапі України є одним із небагатьох острівців фінансової, економічної та суспільної стабільності».

 

Таїсія ЛИМАНСЬКА.