ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ КОМСОМОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

27.03.2014, 08:09

Засідання виконавчого комітету Комсомольської міської ради Полтавської області під головуванням міського голови С.А.Супруна відбулося 26 березня 2014 року.

Начальник міського відділу освіти І.В.Шошина озвучила присутнім план заходів з підготовки навчальних закладів міста до нового 2014-2015 навчального року. Міський голова С.А.Супрун зазначив, що у зв’язку із непростою суспільно-політичною ситуацією в країні в 2014 році фінансування витрат буде обмеженим, тому необхідно визначити пріоритети у  витратах міського бюджету.  У поточному році заплановано виконати роботи з ремонту покрівель закладів, гідравлічне випробування теплових мереж. Керівник міста акцентував увагу керівників закладів освіти на  крайній потребі заощадливо використовувати енергоресурси.

Члени виконавчого комітету заслухали та взяли до відома інформацію про харчування дітей у дошкільних навчальних закладах міста в 2013 році, відзначили якісну роботу адміністрацій ДНЗ по організації харчування малечі в минулому році, вирішили забезпечувати безкоштовним харчуванням вихованців ДНЗ, які проживають у сім’ях, де є хворі на туберкульоз; тубінфікованих дітей згідно із списком; збільшити вартість одноденного харчування дітей в ДНЗ міста в літній оздоровчий період з 01.06.2014 по 31.08.2014 на 10%. Батьківську плату буде збільшено на 55 копійок у день за дитину ясельного віку, на 80 копійок у день за дитину садового віку.

У ході засідання вирішено продовжити в 2014 році на території м.Комсомольська практику надання пільг громадянам на придбання твердого палива та скрапленого газу готівкою чи в натуральному виразі за вибором пільговика, затверджено натуральні норми забезпечення населення твердим паливом та скрапленим газом.

На засіданні виконавчого комітету розглядалися питання встановлення опіки, піклування, здійснення правочину стосовно житла неповнолітніх дітей, затверджено відповідні рішення.

Директор департаменту житлово-комунального господарства П.Б.Василюк доповів про питання компетенції департаменту, окреслив ситуацію щодо перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування до садових товариств, шкільного маршруту для мікрорайону Піддубне. На сьогоднішній день проплата платіжних доручень через Управління Державної казначейської служби України здійснюється лише по захищених статтях, перевізники отримують кошти лише шляхом взаємозаліку, фактично не отримуючи гроші. Тому вони відмовляються брати участь у конкурсі на перевезення пільговиків до садів та городів з 15 квітня по 15 жовтня через відсутність фінансування. Існування маршрутів знаходиться під загрозою. Вийти з цієї ситуації, зберегти автобусні маршрути можна, але шляхом використання затверджених тарифів на пасажирські перевезення по місту. 

Члени виконавчого комітету розглянули та затвердили ряд проектів рішень, що стосуються компетенції управління архітектури і містобудування, департаменту економічного розвитку та ресурсів.