«Година Землі-2014»

28.03.2014, 16:12

У суботу, 29 березня о 20:30 люди по всьому світу вимкнуть світло на одну годину, щоб показати необхідність об’єднаних дій для боротьби зі зміною клімату. «Година Землі» - це найбільша в світі екологічна ініціатива і наймасовіша акція в історії людства. Україна приєднається до акції вшосте, активно підтримуючи всесвітній кліматичний рух.

Година Землі була започаткована в Сіднеї (Австралія) в 2007 році, вже через рік ця подія стала світовою екологічною ініціативою, до якої долучилося більше 100 мільйонів людей у 35 країнах світу, а в 2009 році Україна, разом зі 126 іншими країнами світу, також долучилася до всесвітньої акції Година Землі! Година Землі у тому році стала безпрецедентним успіхом - акцію підтримали 152 країни світу, 7000 міст, з яких 40 - в Україні.

Величезна кількість електроприладів у наших будинках і офісах - це не просто великі рахунки за електрику. Залишаючи включеними непотрібні прилади, всі разом ми створюємо додаткове навантаження на електростанції – головне джерело викидів парникових газів.

Вимкнення світла на одну годину – це лише символ єднання, який окремо не може нічого змінити, але приверне увагу до даної проблеми. Година Землі закликає нас діяти щодня, роблячи невеликі кроки до сталого розвитку та збереження природи навколо нас заради наших дітей та онуків!

Ініціативу світової спільноти у боротьбі зі зміною клімату підтримано і в м.Комсомольську.

Тож, закликаємо всіх мешканців нашого міста підтримати Всесвітню акцію «Година Землі-2014» шляхом вимкнення світла та приладів, що не є суттєво важливими  на 1 годину 29 березня о 20:30. Це буде Ваш внесок у поліпшення загальної екологічної ситуації.

 

Департамент житлово-комунального господарства