ШАНОВНІ КОМСОМОЛЬЧАНИ!

28.03.2014, 16:16

Днями  оголошено всеукраїнську акцію з благоустрою «За чисте довкілля». Збереження краси й охайності рідного міста – завдання кожного. Щорічно напередодні Великодніх свят і Дня міста  комсомольчани наводять лад у своєму домі.

Не маю сумніву, що наша громада підтримає ініціативу міської влади щодо проведення двомісячника чистоти та благоустрою, який проходить з 24 березня по 23 травня.

Запрошую трудові колективи, бізнесові кола, депутатський корпус, громадські організації, релігійні громади, учнівську та студентську молодь, усіх комсомольчан узяти активну участь у двомісячнику чистоти і благоустрою. Спільними зусиллями зробимо наше місто чистішим,  домівки охайнішими, приведемо у належний санітарний стан навколишні території, долучимося до їх озеленення. Хай  висаджені дбайливими руками та з чистими помислами дерева, кущі, квіти забуяють зеленим розмаєм, додаючи нам наснаги в добрих справах і успішних починаннях задля добробуту наших родин, процвітання Комсомольська, збереження миру в рідній Україні.

19 квітня ми також відзначаємо і День довкілля. Ця акція підтримується міською владою,  громадськими організаціями  та небайдужими мешканцями нашого міста. Тож нехай відзначення Дня довкілля згуртує комсомольчан, бо чистота Батьківщини починається з чистоти власної оселі, вулиці, села та міста. Відродимо традиції весняної толоки, коли українські господарі з власної ініціативи бралися за вирішення справ, які потребували об’єднання зусиль кількох родин, міста, країни. Подбаймо про наші двори, дитячі майданчики, вулиці, парки, придорожні смуги, території підприємств і установ, свої робочі місця. Тільки спільною працею ми зробимо місто ще кращим і привабливішим!

 

 

Міський голова Сергій Андрійович Супрун