44 ПОЗАЧЕРГОВА СЕСІЯ КОМСОМОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

31.03.2014, 10:19

28 березня у міському виконавчому комітеті відбулася 44 позачергова сесія Комсомольської міської ради Полтавської області.

 

На порядок денний позачергової сесії винесено питання про звільнення за власним бажанням із займаної посади керуючого справами виконавчого комітету Комсомольської міської ради Полтавської області  Л.Б.Кошари у зв’язку з виходом на пенсію. Відповідно до ст. 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» керуючий справами виконкому призначається шляхом затвердження кандидатури на посаду на сесії міської ради, тож звільнення проводиться за цією ж процедурою.  

 

Міський голова С.А.Супрун висловив щиру вдячність Любов Борисівні за багаторічну  наполегливу працю  в органах місцевого самоврядування, а це понад 34 роки. Три терміни поспіль її кандидатура затверджувалася на сесіях Комсомольської міської ради на посаду керуючого справами виконкому. У 1983 році Л.Б.Кошара нагороджена Подякою за сумлінну працю, активну участь в громадському житті міста; у 2000 році – Почесною грамотою виконкому Комсомольської міської ради, у 2006 році удостоєна Почесної грамоти Полтавської обласної ради, у 2010 році вручена відзнака Комсомольської міської ради «Вдячність громади».

 

У своїй промові Сергій Андрійович підкреслив, що діяльність Любов Борисівни заслуговує глибокої людської шани та є взірцем для всіх нас, від щирого серця побажав їй міцного здоров’я, здійснення заповітних мрій і  сподівань, стабільності і благополуччя, невичерпної енергії та життєвого оптимізму, Божих благословень, вручив квіти, подарунок.

 

Любов Борисівна подякувала колегам за теплі слова, підтримку, спільну багаторічну плідну працю,  побажала всім міцного здоров’я, виваженості, терпіння, а головне – єдності, порозуміння, успіхів й удачі в усіх починаннях.