АПАРАТНА НАРАДА КОМУНАЛЬНИХ СЛУЖБ

1.04.2014, 09:28

31 березня міський голова С.А.Супрун зібрав керівників комунальних підприємств міста, працівників департаменту житлово-комунального господарства Комсомольської міської ради Полтавської області на чергову апаратну нараду.

 

Під час наради комунальники доповіли про виконання доручень, наданих на попередніх засіданнях, обговорили ряд поточних питань.

 

Міський голова констатував, що в результаті зниження середньодобової температури повітря в Комсомольську опалення в житлових будинках, міській лікарні, дошкільних навчальних закладах не відключили.

 

Сергій Андрійович закликав присутніх керівників комунальних служб долучитися до благодійної добровільної акції «Збір коштів на потреби екіпажу фрегата «Гетьман Сагайдачний», акцентував увагу присутніх на необхідності жорсткої економії бюджетних коштів, дав доручення розробити заходи щодо оповіщення в разі виникнення надзвичайних ситуацій непрацюючого населення.

 

Керівник міста також ознайомив присутніх із основними аспектами наради, що відбулася 25 березня 2014 року в м. Києві під головуванням Віце-прем’єр-міністра України – Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України В.Б.Гройсмана. Обговорення стосувалося реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні, розмежування повноважень між органами місцевого самоврядування та органам виконавчої влади, визначення за кожним рівнем органів влади необхідного обсягу ресурсів та встановлення відповідальності органів місцевого самоврядування перед виборцем і державою.

 

Присутні узгодили деталі проведення у Комсомольську всеукраїнської акції з благоустрою «За чисте довкілля».

 

За результатами наради міський голова надав відповідні доручення для належного відпрацювання.