ЗВІТНО-ВИБОРНА КОНФЕРЕНЦІЯ ТОВАРИСТВА «СОЮЗ-ЧОРНОБИЛЬ»

1.04.2014, 10:40

У великій залі виконкому Комсомольської міської ради 29 березня відбулася звітно-виборна конференція Комсомольського міського добровільного товариства «Союз-Чорнобиль» за участю міського голови Сергія Андрійовича Супруна, голови Полтавського обласного громадського об’єднання   «Союз-Чорнобиль» Віктора Павловича Шкурпели, заступника начальника управління пенсійного фонду в м. Комсомольську Світлани Борисівни Третяк, завідувача сектору прийняття рішень відділу грошових виплат та допомог УПСЗН Нелі Яківни Жеглатої, спеціаліста сектору прийому відділу грошових виплат та допомог УПСЗН Людмили Євгенівни Шевченко.

На порядку денному конференції звіт голови Комсомольського міського добровільного товариства «Союз-Чорнобиль» Анатолія Семеновича Луція про роботу за 2013 рік, звіт ревізійної комісії, вибори голови товариства, членів ради, ревізійної комісії, делегатів на обласну конференцію.

Хвилиною мовчання вшанували присутні пам’ять про ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС. А.С.Луцій розповів про основні аспекти роботи товариства, дав відповіді на запитання присутніх.

До чорнобильців звернулися голови Полтавського обласного громадського об’єднання   «Союз-Чорнобиль» В.П.Шкурпела, міський голова С.А. Супрун.

Сергій Андрійович привітав учасників конференції, розповів про суспільно-політичну ситуацію в країні, про стан справ у Комсомольсько-Козельщинському об’єднаному міському військовому комісаріаті щодо дії Указу виконуючого обов’язки Президента України «Про часткову мобілізацію», подякував комсомольчанам за виваженість, збереження миру і спокою в рідному місті, за стабільність у роботі підприємств. Побажав розуміння, миру, злагоди, здоров’я, радощів на довгі роки.

 

                                                                                          Фото Таїсії Лиманської