У КОМСОМОЛЬСЬКУ СТАРТУВАВ ДВОМІСЯЧНИК ЧИСТОТИ

3.04.2014, 08:28

У Комсомольську стартувала всеукраїнська акція з благоустрою «За чисте довкілля» згідно з якою в місті традиційно проводиметься двомісячник озеленення, чистоти та благоустрою. Цьогоріч прибирання міста розпочалося з 24 березня і триватиме до 23 травня. Відповідне розпорядження підписав міський голова Сергій Супрун. 

2 квітня керівник міста зібрав у великій залі виконкому міської ради керівників комунальних підприємств, бюджетних установ, організацій та закладів, працівників департаменту житлово-комунального господарства, представників ЗМІ на робочу нараду, у ході якої узгоджено основні організаційні питання акції. 

Міський голова звернувся до присутніх з проханням підтримати акцію з благоустрою, якісно виконати роботи з прибирання закріплених територій, організувати та залучити трудові, учнівські, батьківські колективи, садові товариства та громаду до проведення суботників, з відповідальністю поставитися до впорядкування міських та приміських лісопаркових зон, території набережної, докласти усіх зусиль для ліквідації стихійних звалищ сміття по місту та навколо нього, дав доручення керівникам підприємств, на балансі яких перебувають підземні комунікації, відновити елементи благоустрою там, де велися роботи з усунення аварійних ситуацій, розпорядився вжити термінових заходів щодо наведення ладу на території міського цвинтарю та навколо нього, звернув увагу керівництва КП "Озеленення" Комсомольської міської ради на нагальну потребу зрізати та зібрати сухе гілля,  вичистити узбіччя приміських доріг у напрямку  м. Полтави, м. Кременчука. 

Г.А.Романій поінформував міського голову про виконану в місті роботу щодо озеленення: «Станом на сьогоднішній день у Комсомольську висаджено 1,5 тис. кущів, 400 дерев, частина газонів засіяна травою. Роботи у цьому напрямку продовжуються». Бажаючих долучитися до робіт з озеленення міста запросили до організованої співпраці з КП "Озеленення" Комсомольської міської ради. 

Очільник міста оголосив 12 квітня 2014 року днем благоустрою у Комсомольську. Цього дня КП «СпецЕко» прийматиме сміття на полігоні твердих побутових відходів безкоштовно. С.А.Супрун звернувся до громади з проханням не палити сухе листя та траву, а збирати в пакети для сміття й вивозити їх на міське сміттєзвалище. Працівниками департаменту житлово-комунального господарства проведено ретельну роботу щодо забезпечення підприємств, установ, організацій, навчальних закладів міста безкоштовним знаряддям праці: пакетами для сміття, рукавицями. Міський голова також наголосив на необхідності проведення інструктажів з охорони праці серед учасників акції, бо безпека громадян – першочергова задача влади. 

У ході наради начальник департаменту житлово-комунального господарства П.Б.Василюк звернувся до голови органу самоорганізації населення «Тріада-21» Л.М.Козел з проханням провести активну роботу серед мешканців приватного сектору щодо впорядкування своїх прибудинкових територій та прилеглих лісових масивів. Сергій Андрійович дав доручення директору КП «СпецЕко» Ю.А.Кобченку здійснити належне устаткування доріг приватної забудови, висловив побажання залучити до тісної співпраці мешканців приватного сектору. 

Завідувач сектору з екології та озеленення міста департаменту житлово-комунального господарства І.Ю.Бірюков довів до відома керівників підприємств, установ, організацій, навчальних закладів міста інформацію про закріплені за ними території для прибирання. 

Міський голова С.А. Супрун висловив надію, що спільними зусиллями ми зробимо наше місто чистішим,  охайнішим, будемо підтримувати порядок кожного дня, побажав усім доброго здоров’я, гарного трудового настрою, миру та злагоди.