МІСЬКА ВЛАДА ВІТАЄ ЮВІЛЯРА

3.04.2014, 11:52

З квітня голові міської організації ради ветеранів Т.Х.Михайлову виповнилося 90 років! 

Із визначною датою ювіляра привітали міський голова С.А.Супрун, секретар Комсомольської міської ради С.О.Калашнік, заступник міського голови Н.Д.Угнічева,  заступник міського голови Ю.М.Муха. Представники міської влади Комсомольська побажали Тимофію Харламовичу довгих років життя, міцного здоров’я, благополуччя, злагоди, родинного затишку, вручили квіти, подарунок. 

Ювіляр висловив безмежну вдячність за постійну увагу, надійну підтримку з боку міської влади. На його долю випало визволення України від німецько-фашистських загарбників, участь у визвольних операціях, за що він був удостоєний нагород. Уже багато років поспіль свій вільний час він присвячує турботі про ветеранів-комсомольчан. Не дивлячись на поважний вік, Тимофій Харламович займає активну громадянську позицію, а своє довголіття пояснює наявністю сибірських генів, працьовитістю та почуттям оптимізму.  

Привітати ювіляра з 90-річчям з дня народження також завітали голова Полтавської обласної організації інвалідів війни, Збройних сил та учасників бойових дій І.Я.Лантух та його заступник М.М.Кукла. Колеги-ветерани вручили Т.Х.Михайлову з нагоди ювілею та за активну громадську діяльність в області соціального захисту інвалідів війни, Збройних сил та учасників бойових дій Почесну грамоту Полтавської обласної організації інвалідів війни, Збройних сил та учасників бойових дій, пригадали буремні роки війни, розглянули ряд робочих питань. І.Я.Лантух вислухав звіт голови міської організації ради ветеранів про діяльність організації, зазначив, що пишається тісною співпрацею між міською організацією ради ветеранів та Комсомольською міською радою, її виконавчим комітетом.