ІІ ЕТАП ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ФЕСТИВАЛЮ «МАМА, ТАТО, Я – СПОРТИВНА СІМ’Я» В ПОЛТАВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

3.04.2014, 10:20

29 березня 2014 року у м.Полтаві  пройшов ІІ етап  Всеукраїнського фестивалю «Мама, тато, я – спортивна сім’я» в Полтавській області, участь у якому взяли 14 команд із 7 міст та районів Полтавської області.

Команди складалися з родин (тато, мама та дитина), які змагалися у п’яти різноманітних естафетах та спортивних конкурсах.

Змагання проводилися окремо серед родин, де є хлопчики і дівчата.

Основною метою проведення цих змагань є формування родинних традицій до занять фізичною культурою та спортом, спонукання батьків на особистому прикладі заохочувати дітей до систематичних занять спортом, а також зміцнення психологічних та емоційних стосунків в сім’ях шляхом об’єднання зусиль для досягнення спільних цілей.

Наше місто на обласних змаганнях представляла родина Скляр (мама – Інна, тато – Віталій, син – Владислав), яка одержала перемогу в міських змаганнях 15 березня. Мама – Інна працює тренером-викладачем з плавання в ДЮСШ №2 та веде активне спортивне життя, вона продовжує займатися плаванням, а також займається веслуванням на човнах «Дракон» у ГО м. Комсомольська «Драгонком». Син – Владислав навчається у комсомольській ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 і також займається плаванням під керівництвом тренера-мами. Змагалися вони у категорії родин, у яких дитина-хлопчик (усього в цій категорії брало участь 6 родин).

Протягом усіх естафет родина Скляр виборювала лідируючі позиції і після підведення загальнокомандного заліку наша команда посіла І місце і виборола право представляти Полтавську область на Всеукраїнських змаганнях «Мама, тато, я – спортивна сім’я», які відбудуться у липні цього року.

І місце на змаганнях «Мама, тато, я – спортивна сім’я»  наше місто посіло вперше за багато років проведення цих змагань.

Підготував родину до такого вдалого виступу вчитель фізичної культури загальноосвітньої школи №2 – Біліченко Василь Анатолійович.

Щорічно в перевезенні команди міста Комсомольська до міста Полтави допомагає ТОВ «Єристівський ГЗК».

Ми дуже вдячні особисто Горошку  Миколі Петровичу за допомогу в організації участі команд міста у цих змаганнях.

 

Головний спеціаліст відділу ФКіС

Гуржій О.В.