ОЗДОРОВЛЕННЯ ТА ВІДПОЧИНОК ДІТЕЙ НА КОНТРОЛІ

4.04.2014, 13:56

У малій залі виконкому Комсомольської міської ради 3 квітня відбулося засідання міського штабу з оздоровлення та відпочинку дітей під головуванням заступника міського голови Надії Дмитрівни Угнічевої.

Надія Дмитрівна наголосила на завданнях, які були озвучені на розширеному засіданні обласного штабу з оздоровлення та відпочинку дітей, відповідно до Доручення голови Полтавської обласної державної адміністрації з питань оздоровлення дітей у 2014 році: скорочення бюджетних видатків не повинно вплинути на відсоток дітей, охоплених відпочинком та оздоровленням. Заступник міського голови ознайомила із графіком комплексних перевірок технічного та стандартного стану територій, будівель, споруд та обладнання позаміських таборів (ДСОЦ «Горизонт» 18 квітня 2014), обстеження та очищення підводної частини пляжів (23 квітня – 20 травня 2014), графіком приймання позаміських дитячих закладів (ДСОЦ «Горизонт» 23 травня 2014).

Головний спеціаліст відділу у справах сім’ї та молоді Оксана Іванівна Гончар довела до відома показники щодо чисельності дітей, які будуть забезпечені відпочинковими та оздоровчими послугами влітку 2014 року, і провела їх аналіз.

Щодо кількості дітей, яких було заплановано оздоровити влітку 2014 року у відділенні реабілітації дітей-інвалідів, виникли питання до заступника начальника управління охорони здоров’я, начальника аналітичного відділу Віктора Олексійовича Дудніка, щодо роботи спортивного табору при ДЮСШ №3 розповіла заступник директора з навчально-тренувальної роботи Людмила Яківна Омельянець.

Про роботу пришкільних таборів навчальних закладів у 2014 році інформував головний спеціаліст відділу освіти Юрій Васильович Омельянець.

Наталія Вікторівна Мартинович розповіла про новації у роботі ДСОЦ «Горизонт», про роботу школи вожатих, яка сприяє підбору кадрів для роботи з дітьми, про співпрацю із ЦСССДМ щодо залучення волонтерів.

За результатами засідання були дані відповідні завдання стосовно належної підготовки до оздоровчої кампанії та створення сприятливих умов для оздоровлення та відпочинку дітей і насамперед тих дітей, які потребують особливої соціальної уваги і підтримки.