ЗАСІДАННЯ ПОСТІЙНИХ КОМІСІЙ ТРИВАЮТЬ

8.04.2014, 11:40

4 квітня 2014 року о 14-00 у малій залі виконкому Комсомольської міськради було проведено спільне засідання постійних комісій з питань соціального захисту та охорони здоров’я та з питань освіти, культури, спорту, сім’ї та молоді. 

У ході засідання депутат міської ради, член Комітету Асоціації міст України з питань гендерної рівності, координатор проекту Н.Р.Карпець поінформувала присутніх про впровадження аспектів гендерного бюджетування у програмах галузей охорони здоров’я та фізкультури і спорту. Метою дослідження було проведення гендерного бюджетного аналізу діяльності моделі роботи лікарів загальної практики/сімейних лікарів, що працюють на умовах договору. Робочою групою виявлено недостатньо справедливе гендерне  бюджетування в цій галузі:відсутність дієвої мотивації праці медичних  сестер  та  лікарів (як чоловічої, так і жіночої статі), навантаження на яких більше на прийомі та при відвідуванні пацієнтів вдома; відповідно до статистичної звітності (Ф.№071/1 МОЗ України) жінки  територіальних дільниць   відвідують лікарів на 14%  частіше,  ніж чоловіки,  відповідальніше ставляться до свого здоров’я; у структурі населення по закріплених дільницях жінок більше на 7%, ніж чоловіків. Протягом звітного періоду робочі місця лікарів та медичних сестер забезпечено комп'ютерною технікою на 65%, застосовано мотивацію (надбавки-премії) праці  лікарів та медичних сестер зарезультатами та якістю виконаних робіт, сформовано відділення спортивної медицини при Комсомольському центрі ПМСД, виконуються підготовчі роботи щодо будівництва у виділеному приміщенні майбутньої бази відділення спортивної медицини. 

На засіданні також розглянули звернення громадянина Терещенка С.В. щодо встановлення скульптурної композиції «Знедолений» у Комсомольську, проект рішення про перенесення громадських слухань.