АПАРАТНА НАРАДА

8.04.2014, 11:43

Міський голова С.А.Супрун 7 квітня провів чергову апаратну нараду, в ході якої обговорив із керівниками установ, організацій, підприємств та підрозділів стан справ у м. Комсомольську, переглянув хід виконання попередньо наданих доручень. 

С.А.Супрун нагадав, що мобілізаційні заходи в державі тривають. Місцевим органам виконавчої влади за участі органів місцевого самоврядування доручено організувати й забезпечити своєчасне оповіщення та прибуття громадян, які призиваються  на військову службу, техніки на збірні пункти та у військові частини. У місті Комсомольську в розпорядження військового комісаріату виділено всі необхідні для проведення часткової мобілізації ресурси. Комсомольсько-Козельщинський об’єднаний міський військовий комісаріат працює без вихідних, відправки військовослужбовців продовжуються. Очільник міста подякував керівникам комунальних підприємств за безперебійну роботу транспорту, призначеного для контрольного оповіщення військовозобов’язаних згідно із графіком. 

Голова Полтавської облдержадміністрації В.М.Бугайчук звернувся до міського голови Комсомольської міської ради із проханням забезпечити щоденне оперативне інформування Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю про події суспільно-політичного та соціально-економічного життя Комсомольська. 

У ході апаратної наради йшлося про підготовку та організацію до позачергових виборів Президента України, С.А.Супрун дав доручення начальнику відділу кадрового забезпечення Г.І.Кириченко, начальнику відділу ведення державного реєстру виборців О.О.Бухаленкову забезпечити відповідну роботу. 

Міський голова озвучив інформацію щодо штатної чисельності працюючих у виконавчому комітеті Комсомольської міської ради, кількості вакансій. Станом на 01.04.2014 штатна чисельність виконавчого комітету складає 84 особи, середньооблікова – 71 особа, у наявності – 5 вакансій. 

У зв’язку із внесенням змін до Закону України «Про державний бюджет України на 2014 рік» Уряд скоротив дефіцит бюджету. Згідно з поправками, мінімальний прожитковий мінімум на весь рік заморожено на рівні 1176 грн. на місяць, а мінімальну зарплату — 1218 грн. на місяць. Контрольні розрахункові показники по місту зменшено на 10511,5 тис. грн., у той же час зменшено й вилучення коштів до державного бюджету на суму 6776,5 тис. грн. Міський голова доручив головним розпорядникам коштів, розпорядникам нижчого рівня відпрацювати питання економії коштів на придбання енергоресурсів у поточному році, першому заступнику міського голови Д.Г.Бикову організувати роботу департаменту житлово-комунального господарства, департаменту економічного розвитку та ресурсів у напрямку щоденного моніторингу використання енергоресурсів. Сергій Андрійович зазначив, що у 2014 році вкрай необхідно виконати гідравлічні випробування теплових мереж на всіх об’єктах, усунути слабкі місця, щоб уникнути виникнення аварійних ситуацій, здійснити ремонти покрівель. 

Міський голова поцікавився перебігом подій загальноміської добровільної благодійної акції - збір коштів на потреби екіпажу фрегата «Гетьман Сагайдачний».  Акцію розпочато 01.04.2014, першими відгукнулися ветерани праці - члени Спілки «Першозасновників ВАТ «Полтавський ГЗК», які вже виділили 1,5 тис. грн. на потреби моряків. Громадяни можуть робити внески у спеціальну скриньку для збору коштів, яка встановлена в приміщенні виконкому Комсомольської міської ради (І-й поверх). У рамках акції члени молодіжного та дитячого об’єднання «Парламент дітей» та «Дитяча рада» разом з ГО «Міська міліція», делегації школярів та вчителів з кожного навчального закладу, члени громадської ради при Комсомольській міськраді збирають кошти біля магазину «Сільпо» та магазину «АТБ» по вул. Леніна щовівторка та щочетверга з 17.00 до 18.00. Трудові колективи міста запрошено підтримати акцію та перерахувати одноденний заробіток кожного працівника на першочергові потреби моряків. Нагадуємо, кошти на потреби команди фрегата будуть акумулюватися на розрахунковому рахунку громадської організації «Спілка ветеранів Афганістану».

 

Реквізити: 

Спілка ветеранів Афганістану

ОКПО 25691904, р/р 26003008817402, МФО 300131 в АТ «Банк «Фінанси та Кредит» м. Комсомольськ

Обов’язково вказувати призначення платежу: "Безповоротна фінансова допомога для фрегата «Гетьман Сагайдачний»".

 

З 24 березня у Комсомольську розпочато двомісячник чистоти. Міський голова висловив впевненість у тому, що в місті традиційно буде наведено лад, але навколишні приміські території теж потрібно привести у належний санітарний стан. Такий висновок зробив керівник міста після об’їзду та огляду околиць міста. «Сьогодні є необхідність більш ефективно боротися із стихійними звалищами», - зазначив С.А.Супрун та доручив начальнику департаменту житлово-комунального господарства П.Б.Василюку, керівнику ГО «Міська міліція» С.О.Хряпі надати інформацію про кількість складених протоколів, що стосуються несанкціонованого складання сміття. Міський голова висловив думку: «Із садовими товариствами слід укласти договори, встановити контейнери та організовано вивозити наявне сміття».

 

Сергій Андрійович вкотре акцентував увагу присутніх на забороні палити суху траву. З метою запобігання підпалів працівникам екологічної служби департаменту житлово-комунального господарства, Комсомольського міського відділу Управління МНС України в Полтавській області доручено організувати роботу з ліквідації сухостоїв навколо міста.

 

В.о. начальника Комсомольського МВ УМВС України В.Л.Циганков доповів про виконання доручення міського голови стосовно посилення патрулювання по місту. Вулицями Комсомольська щодня чергують 4 патрулі з числа міліціонерів та членів громадського об’єднання «Міська міліція», у вихідні дні додатково залучаються військовослужбовці внутрішніх військ з м. Кременчука.

 

Розпорядженням голови Полтавської ОДА з 15 травня до 15 листопада відкрито навігацію для маломірних суден на водоймищах Полтавської області. З метою проведення щорічного технічного огляду баз для стоянки маломірних (малих) суден та здійснення контролю за технічним станом баз під час експлуатації призначено комісії. У свою чергу міський голова С.А.Супрун акцентував увагу начальника департаменту житлово-комунального господарства П.Б.Василюка на необхідності доведення до відома власників суден інформації про заборону виходу на відкриту воду моторних човнів у період нересту риби.

 

Заступник міського голови Н.Д.Угнічева повідомила присутніх про результати всеукраїнської селекторної наради з питань організації допомоги особам, які виїжджають з АР Крим на тимчасове проживання до інших областей України, що відбулася 04.04.2014 під головуванням Прем’єр-міністра України А.Яценюка.  У ході наради  поінформовано про заходи, що здійснюються з метою забезпечення матеріально-побутових умов та соціального захисту переселенців, окреслено коло питань, що потребують вирішення на центральному рівні: унормування реєстрації таких громадян за місцем тимчасового проживання, проходження учнями шкіл тестування, надання житла, інші. Фахівці Обласного контактного центру повідомили, що на сьогоднішній день шістьох жителів із Криму, які звернулися по допомогу до влади Полтавщини, забезпечено тимчасовим житлом, одну дитину влаштовано на навчання до школи.