РОЗШИРЕНЕ ЗАСІДАННЯ ПОСТІЙНОЇ КОМІСІЇ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ

9.04.2014, 09:07

 На розширеному засіданні постійної комісії Полтавської обласної ради з питань промислової політики, підприємства та інвестицій відбулася зустріч  керівників промислових підприємств області з представниками влади Полтавської області. У заході взяв участь голова Полтавської ОДА Віктор Михайлович Бугайчук.

Місто Комсомольськ представляли депутат обласної ради, заступник міського голови Юрій Миколайович Муха, депутат обласної ради, голова правління ВАТ «Полтавський гірничо-збагачувальний комбінат» Віктор Вікторович Лотоус, заступник голови правління ВАТ «Полтавський гірничо-збагачувальний комбінат» Олександр Сергійович Красуля, генеральний директор ТОВ «Славутич-Руда-Україна» Анатолій Миколайович Трефілов, фінансовий директор ТОВ «Єристівський ГЗК» Володимир Анатолійович Леонов.

«Ми зібралися для знайомства, – зазначив голова Полтавської облради Петро Васильович Ворона, відкриваючи захід. –  А також хотіли б задекларувати свою позицію з приводу нашої спільної співпраці, яку перш за все бачимо в тому, що всі працюємо прозоро – і ви, і ми». Від імені влади області посадовець пообіцяв підтримувати підприємців у всіх напрямках розвитку та виступати лобістами на всеукраїнському рівні.

На засіданні розглядалися актуальні проблеми промислових підприємств області,  питання виконання цільової програми підтримки інвестиційної діяльності, зміцнення міжнародного співробітництва Полтавської області на 2011-2013 роки, а також виконання регіональної програми поліпшення стану промислової безпеки, охорони і гігієни праці, виробничого середовища на 2011-2013 роки.