ФСС ІНФОРМУЄ

10.04.2014, 09:26

Відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань у м. Комсомольську інформує про проведення  04 квітня 2014 року  в приміщенні  відділення Фонду  виїзного засідання начальника управління виконавчої дирекції Фонду в Полтавській області, депутата обласної Ради - В.Г.Козуба.

 

В особистому прийомі потерпілих на виробництві, від професійних  захворювань, інвалідів  праці також взяв участь начальник відділення Фонду  соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань у м. Комсомольську В.М.Терещенко.

 

У ході спілкування торкнулися питань, актуальних для інвалідів трудового каліцтва, потерпілих від нещасних випадків та професійних захворювань на виробництві: підвищення  страхових виплат з 01 березня 2014 року, як проводяться страхові  виплати,  чому  іноді  йде  затримка  виплат?  Розглядалися питання забезпечення таких осіб санаторно-курортним лікуванням, медикаментами, протезно-ортопедичними виробами, витрат на лікування потерпілих та інвалідів у лікувально-профілактичних закладах.    

 

Начальник відділення         В.М.Терещенко