УВАГА! НЕ ПРОПУСТІТЬ ЗАГАЛЬНОМІСЬКУ ТОЛОКУ

11.04.2014, 13:08

У суботу 12 квітня 2014 року в рамках акції «За чисте довкілля» у місті Комсомольську за участі працівників органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій, громадськості, волонтерів, студентської та учнівської молоді відбудеться традиційна загальноміська толока.

 

Відповідно до розпорядження міського голови № 159-р від 21.03.2014 в рамках весняного двомісячника з благоустрою комсомольська громада наводитиме чистоту й порядок у місті. Будуть здійснені заходи щодо ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ, прибирання та приведення у належний санітарний стан берегової лінії водоймищ, парків, скверів, кладовищ, вулиць, доріг, прибудинкових територій, дитячих і спортивних майданчиків. За дорученням міського голови С.А.Супруна за кожним підприємством, установою, організацією та закладом закріплено територію для прибирання. Учасники акції будуть забезпечені рукавицями та пакетами для сміття. 12 квітня комунальне підприємство «СпецЕко» прийматиме сміття на міському полігоні твердих побутових відходів безкоштовно.

 

Питання підготовки та проведення в Комсомольську щорічної весняної всеукраїнської акції з благоустрою та озеленення «За чисте довкілля» та дня благоустрою 12 квітня покладено на першого заступника міського голови Д.Г.Бикова, департамент житлово-комунального господарства Комсомольської міської ради Полтавської області.

 

Збір трудових колективів самостійних підрозділів та відділів Комсомольської міської ради Полтавської області, її виконавчого комітету заплановано на 8.00 годину ранку біля центрального входу будинку виконкому.

Запрошуємо до участі усіх бажаючих. Долучайтеся, бо чистота починається з кожного!

 

фото М.Стахіва