ВІЗИТ ДО КОМСОМОЛЬСЬКОЇ ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ №1

11.04.2014, 15:53

11 квітня перший заступник міського голови Дмитро Биков, заступник міського голови Надія Угнічева побували з робочим візитом у Комсомольській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №1. Під час перебування оглянули хід заміни вікон у навчальних класах, якість виконаних робіт. Директор школи Наталія Тягай детально ознайомила із планом проведення ремонтних робіт, який ведеться поетапно по класних кімнатах, щоб не перешкоджати навчально-виховному процесу.

Завітали також на урок української мови в Apple-клас, який провела учитель української мови і літератури Ольга Роман. Особливу увагу гості звернули на використання планшетних комп’ютерів iPad у підвищенні ефективності процесу навчання, зокрема у вивченні української мови. Apple-клас оснащений планшетами четвертого покоління, придбаними за сприяння народного депутата України Костянтина Жеваго.

Учитель інформатики Олександр Роман в ІТ-центрі представив робототехніку, змонтовану учнями, продемонстрував можливості використання роботів, розповів про факультативні заняття з робототехніки й завдання, що виконуються під час їх проведення.

Директор школи Наталія Тягай слова подяки адресувала народному депутату України Костянтину Жеваго, голові правління ВАТ «Полтавський ГЗК» Віктору Лотосу, міській владі за можливість розвитку навчального закладу, створення умов для впровадження інформаційно-комунікаційних технологій у навчальний процес, познайомила із планами на наступний навчальний рік.