УВАГА - ОГОЛОШЕННЯ!

14.04.2014, 09:04

Шановні жителі м.Комсомольська!

 

На 25 травня 2014 року Верховною Радою України призначено позачергові вибори Президента України. З метою підготовки актуальних та достовірних списків виборців просимо Вас уточнити свої персональні дані, звернувшись до відділу ведення Державного реєстру виборців виконавчого комітету Комсомольської міської ради. Не залишайте перевірку на останній день — за п’ять днів до виборів внесення змін у списки виборців можливе лише за рішенням суду, а в день виборів - взагалі  заборонене. Тому, якщо є сумніви, — звертайтеся зараз! Особливо це стосується осіб, яким виповнилося 18 років, які змінили прізвище або отримали громадянство, а також тих, хто на попередніх виборах не виявив себе в списках або його дані були внесені помилково, або якщо ви не отримаєте до 12 травня включно іменне запрошення на позачергові вибори Президента України.

Постановою Центральної виборчої комісії № 893 від 13 вересня 2012 року встановлено порядок тимчасової зміни місця голосування (ТЗМГ) виборця без зміни його виборчої адреси.

Виборцям, які мають наміри голосувати на позачергових виборах Президента України 25 травня 2014 року, але будуть знаходитися в іншому місці, ніж зареєстрована виборча адреса (реєстрація, що записана у паспорті), за бажанням можуть тимчасово (на даний виборчий процес) змінити своє місце голосування.

Для тимчасової зміни місця голосування виборцям необхідно звернутися з відповідною заявою до відділу ведення Державного реєстру виборців за місцем реєстрації або за місцем, де буде перебувати (проживати) виборець у день виборів. При собі потрібно мати паспорт та документи, які підтверджують необхідність тимчасової зміни місця голосування. Без документів, які підтверджують необхідність ТЗМГ, виборцю буде відмовлено в задоволенні заяви.

Документом, який підтверджує необхідність тимчасової зміни місця голосування виборців-переселенців з Автономної Республіки Крим та міста Севастополь без зміни їх виборчої адреси, є паспорт громадянина України цих виборців, з реєстрацією місця проживання відповідно на території Автономної Республіки Крим та м.Севастополь.

Виборці подають заяву про тимчасову зміну місця голосування без зміни виборчої адреси, документи (копії документів), які підтверджують необхідність  тимчасової зміни місця голосування виборця без зміни виборчої адреси. У разі, якщо до заяви додаються копії документів, їх оригінали пред’являються працівникам органу ведення Реєстру для перевірки вірності цих копій.

Заяви уже приймаються відділом ведення Реєстру та будуть прийматися до 19 травня 2014 року включно. При поданні заяви громадянин пред’являє документ, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України - паспорт громадянина України або тимчасове посвідчення громадянина України (якщо особа нещодавно набула громадянства України).

Заява розглядається відділом ведення Державного реєстру виборців невідкладно. Якщо за результатом розгляду заяви встановлено її обґрунтованість та наявність підтверджуючих документів, заявник включений до Реєстру, має зареєстровану виборчу адресу й має право голосу на виборах, керівник відділу видає наказ про тимчасову зміну місця голосування виборця. Після цього виборцю видається посвідчення встановленої форми, яке підписується керівником відділу та засвідчується печаткою.

Тимчасова зміна місця голосування забезпечує включення виборця до списку виборців тільки на одній виборчій дільниці.

У разі відкликання виборцем заяви, на підставі якої було тимчасово змінено місце голосування, однак не пізніше ніж за п’ять днів до дня голосування, керівник видає наказ про відміну попередньої дії. При цьому посвідчення, що підтверджує таку зміну підлягає поверненню до відділу, який його видав.

Нагадуємо, що Державний реєстр виборців працює постійно. Систематично поновлюються його дані, удосконалюються технології, створюється нове програмне забезпечення. Але без Вашого безпосереднього звернення дуже важко виявити помилки в списках виборців. Тому звертаємося до Вас з переконливим проханням перевірити свої дані. При собі мати паспорт.

Прийом громадян здійснюється щоденно крім вихідних (субота — неділя), з 8.00 до 17.00 год.; з 21.04.2014 до 25.05.2014 — без вихідних, обідня перерва з 12.00 до 13.00 год.

Наша адреса залишається незмінною: м.Комсомольськ, вул.Миру, 24 (приміщення міськвиконкому), каб. 201. Телефон — 2-52-45.

 

 

 

 

Начальник відділу ведення

Державного реєстру виборців                                             О.О.Бухаленков