ВСЕУКРАЇНСЬКА АКЦІЯ «ЗА ЧИСТЕ ДОВКІЛЛЯ» В НАШОМУ МІСТІ

14.04.2014, 16:46

Традиційно в м.Комсомольську за давньою українською традицією напередодні Великодня кожен господар та господиня наводить порядок у своїй оселі та господарстві. Суботнього дня понад шість з половиною тисяч працівників із шістдесяти підприємств, установ, організацій у різних куточках міста взяли участь у щорічній Всеукраїнській акції «За чисте довкілля». За інформацією сектору екології та озеленення міста департаменту житлово-комунального господарства, у ході акції 12 квітня 2014 року ліквідовано вісім сміттєзвалищ, висаджено 62 дерева, 174 кущі, упорядковано 13 тис. кв. м газонів і квітників.

На підтримку Всеукраїнської акції «За чисте довкілля» виконавчий комітет Комсомольської міської ради вийшов прибирати закріплену за ним територію, що простяглася від тополиного гаю до яхт-клубу. Учасники толоки прибирали берег Дніпра від сміття.

До прибирання також залучилися небайдужі мешканці Комсомольська, які виявили бажання докласти своїх зусиль до наведення порядку в улюблених куточках відпочинку біля своїх під’їздів, на дитячих майданчиках, подвір’ях дворів.

Всеукраїнська акція «За чисте довкілля» проводиться з ініціативи Уряду. І день чистоти і благоустрою має за мету  утримання території міста в належному стані, сприяння збереженню об'єктів загального користування та створення комфортних умов для життєдіяльності мешканців міста. За період проведення Всеукраїнської акції «За чисте довкілля» в місті висаджено понад чотири з половиною тисячі дерев і кущів, ліквідовано 11 сміттєзвалищ, прибрано 898,6 тис. кв. м прибудинкових територій, очищено понад 900 тис. кв. м  берегів водойм, прибрано понад 300 тис. кв. м парків та скверів.