СЕСІЯ КОМСОМОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

15.04.2014, 15:16

15 квітня 2014 року у великій залі виконкому Комсомольської міської ради Полтавської області відбулося засідання 45 сесії міської ради.

 

На початку засідання секретар Комсомольської міськради С.О.Калашнік на підставі подання голови фракції Комсомольської міської організації Партії регіонів від 19.03.2014 оголосила про розпуск фракції з 3 квітня 2014 року.

 

Про внесення змін до показників міського бюджету на 2014 рік доповіла заступник начальника фінансового управління А.І.Говорун. Зміни у спеціальний та загальний фонди міського бюджету внесено в розрізі кодів функціональної та економічної класифікації відповідно до поданих листів головних розпорядників коштів. Зокрема, зменшено видатки на утримання центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді на 194,5 тис. грн. за рахунок скорочення посад фахівців з соціальної роботи. Відповідне рішення було продиктовано необхідністю дотримуватися жорсткої економії коштів міського бюджету. Н.Д.Угнічева зазначила, що потреби мешканців приватної забудови міста, села Дмитрівка у соціальних послугах буде забезпечено за рахунок працівників Комсомольського міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) «Калина».

 

Депутати міської ради внесли зміни до переліку заходів, видатки на які в 2014 році будуть проводитися за рахунок коштів фонду охорони навколишнього природного середовища, заходів з виконання програми «Розвиток міських доріг».

 

У зв’язку із різким ускладненням внутрішньополітичної ситуації, зростанням соціальної напруги в країні було вирішено перенести дату проведення громадських слухань до стабілізації суспільно-політичної ситуації. Про дату та час проведення громадських слухань буде сповіщено комсомольчан не пізніше ніж за 10 днів до їх проведення.

 

Затверджено Правила акредитації працівників ЗМІ, незалежних журналістів та технічних працівників при Комсомольській міській раді Полтавської області та її виконавчих органах, доповнено План діяльності з підготовки проектів регуляторних актів міською радою на 2014 рік.

 

У ході засідання сесії також розглянуто питання економічного розвитку та ресурсів, поновлення прав користування земельними ділянками, питання архітектури і містобудування, затверджено відповідні проекти рішень.