ПІДГОТОВКА ДО БЛАГОДІЙНОГО ФЕСТИВАЛЮ «ДІТИ – ДІТЯМ»

17.04.2014, 10:15

16 квітня 2014 року в малій залі виконкому Комсомольської міської ради відбулася нарада щодо проведення благодійного фестивалю «Діти – дітям» під головуванням заступника міського голови Надії Угнічевої.

Учасниками зібрання були директор Комсомольської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6 Віра Усатенко, директор КП «Комсомольський палац культури і творчості» Олександр Меренков, голова молодіжного депутатського клубу Руслан Клименко, головний спеціаліст відділу культури і туризму Марина Сидорчук, представники відділу у справах сім’ї і молоді, заступники директорів шкіл з виховної роботи, керівники Школи танцю «Rema Dance Family». 

Надія Угнічева на початку наради зазначила, що в рамках реалізації молодіжної політики в м. Комсомольську щорічно проводиться благодійний фестиваль «Діти – дітям» в рамках проекту Комсомольської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6 «Партнерів єднає мелодія пісні». Проведення благодійного концерту дасть змогу показати свої навички та уміння школярам міста та їх батькам, а виручені від продажу квитків кошти направити на підтримку сімей, у яких виховуються діти, що хворіють на онкологічні захворювання. Організаторами фестивалю є КомсомольськаЗОШ І-ІІІ ступенів № 6, відділ у справах сім`ї та молоді виконкому Комсомольської міської ради, Молодіжний депутатський клуб.

Під час наради  обговорили місце й час проведення фестивалю,  технічні питання щодо організації концертної програми, хід проведення благодійної акції, визначили термін підведення підсумків і його учасників. До участі у благодійному концерті будуть залучені вокальні колективи навчальних закладів міста й  ЦДтаЮТ, Школа танцю «Rema Dance Family».

Проведення благодійного фестивалю «Діти – дітям» заплановано на 6 травня 2014 року у  великій залі Палацу культури і творчості.