АПАРАТНА НАРАДА МІСЬКОГО ГОЛОВИ С.А.СУПРУНА

22.04.2014, 15:15

Чергова апаратна нарада за головуванням міського голови С.А.Супруна відбулася у виконавчому комітеті Комсомольської міської ради Полтавської області 22 квітня.

 

В.о. начальника відділу культури та туризму М.М.Сидорчук анонсувала присутнім план культурно-мистецьких заходів на тиждень, запросила долучитися до них. Міський голова звернув увагу директора департаменту житлово-комунального господарства П.Б.Василюка на необхідності здійснити благоустрій території біля пам’ятного знака «Намет» до святкування Дня міста. 

 

У зв’язку із підвищенням тарифів на теплову енергію С.А.Супрун доручив керівництву департаменту житлово-комунального господарства провести корегування тарифів та довести їх до відома населення, бюджетних організацій, установ, закладів, інших споживачів.

 

Фінансування бюджетних організацій, установ, закладів через Державну казначейську службу України відбувається в скороченому режимі. Міський голова вкотре наголосив на необхідності жорсткої економії коштів, звернувся до керівників з вимогою надати графіки виконання гідравлічних випробувань мереж будівель соціальної сфери, житлового фонду та щотижневу інформацію про хід виконання таких робіт, зазначив про здійснення особистих перевірок щодо виконання завдання.

 

У ході апаратної наради очільник міста цікавився станом проходження загальноміської добровільної благодійної акції із збору коштів на потреби екіпажу фрегата «Гетьман Сагайдачний». Станом на 18.04.2014 на рахунку громадської організації «Спілка ветеранів Афганістану» зосереджено 7822 грн., з них: 1500 грн. – Спілка «Першозасновників ВАТ «Полтавський ГЗК»; 5000 грн. – КВП «Комсомольськтеплоенерго»; 1000 грн. – КЖЕП № 3; 322 грн. – КП «Озеленення». Члени молодіжного та дитячого об’єднання «Парламент дітей» та «Дитяча рада» разом з ГО «Міська міліція», делегації школярів та вчителів з кожного навчального закладу, що збирають кошти біля магазину «Сільпо» та магазину «АТБ» по вул. Леніна щовівторка та щочетверга з 17.00 до 18.00, наразі зібрали 843,06 грн. На сьогоднішній день ВАТ «Полтавський ГЗК» зібрано близько 14000 грн. Загальноміська добровільна благодійна акція із збору коштів на потреби екіпажу фрегата «Гетьман Сагайдачний» продовжується до 1 травня. Міський голова закликав керівників підприємств, бюджетних організацій, установ, закладів приєднатися до акції,підтримати військовослужбовців, які захищають недоторканість кордонів нашої України.

 

Реквізити:
Спілка ветеранів Афганістану
ОКПО 25691904, р/р 26003008817402, МФО 300131 в АТ «Банк «Фінанси та Кредит» м. Комсомольськ

Обов’язково вказувати призначення платежу: "Безповоротна фінансова допомога для фрегата «Гетьман Сагайдачний»".

Сергій Андрійович висловив невдоволення стосовно якості ліквідації стихійних сміттєзвалищ на околицях міста. Керівник міста зазначив, що двомісячник чистоти у Комсомольську триває, доручив директору департаменту житлово-комунального господарства П.Б.Василюку організувати людей для боротьби із стихійними звалищами сміття поблизу садових товариств, а в подальшому встановити в цих місцях контейнери, укласти угоди на вивіз сміття між садовими товариствами та КП «СпецЕко».

 

Заступник міського голови Н.Д.Угнічева оголосила присутнім дату проведення засідання виконавчого комітету в травні - 27.05.2014, остання дата оприлюднення проектів рішення - 23.04.2014.

 

Міський голова повідомив, що виконавчим комітетом міської ради з метою відстоювання інтересів місцевого самоврядування підготовлено ряд пропозицій та змін до Податкового та Бюджетного кодексів України, які незабаром буде направлено до Асоціації міст України. Для вирішення нагальних проблем місцевого самоврядування, посилення його фінансової спроможності, реалізації децентралізації владних повноважень необхідно спільними зусиллями підготувати та внести кардинальні зміни до законодавчої бази України.

 

С.А.Супрун звернувся до секретаря Комсомольської міської ради С.О.Калашнік, заступників міського голови, начальника відділу ведення державного реєстру виборців О.О.Бухаленкова з проханням ретельно підготуватися до позачергових виборів Президента України, які мають відбутися 25 травня 2014 року, та відповідно до чинного законодавства України забезпечити в повній мірі можливість участі комсомольчан у виборчому процесі.