Писанкові барви

23.04.2014, 11:31

17 квітня в ПСМНЗ «Дитяча художня школа» відкрито виставку дитячих малюнків присвячену святу Великодня. На виставці представлено близько двохсот робіт, виконаних в різних техніках, матеріалах та розмірах.

На протязі березня місяця в нашій школі йшла плідна підготовка до виставки. Спочатку діти отримали цікаву словесну та наочно-пізнавальну інформацію на тематичних уроках, відкритих уроках, відеоуроках, де викладачі ознайомили дітей з мистецтвом писанкарства, регіональними особливостями, традиціями, кольорами, елементами притаманними тому чи іншому регіону України, техніками розпису, але особливий акцент робили саме на нашій – полтавській писанці. Тільки після цього учні розпочали роботу над розробкою ескізів та приступили до безпосереднього виконання роботи в обраному матеріалі та техніці.

Всі роботи вражають своєю красою і неповторністю: це роботи виконані фарбами, олівцями, фломастерами на папері, картоні, дереві, об’ємні роботи з глини, солоного тіста, ниток, скульптурного пластиліну, в таких техніках як живопис, декоративний розпис, графіка, витинанка, аплікація, комп’ютерна графіка. Викладачі так захопились роботою з дітьми, що в них теж виникла ідея взяти участь у виставці, тому в експозиції представлено одинадцять авторських робіт викладачів. В результаті ми отримали ціле різнобарв’я святкових писанок – тому і виставку вирішили назвати «Писанкові барви».

Запрошуємо всіх бажаючих та небайдужих до краси та мистецтва отримати задоволення і море позитивних емоцій відвідавши нашу виставку до 24 квітня в приміщенні нашого закладу.

З повагою, директор ПСМНЗ «Дитяча художня школа» О.М.Чередніченко.