ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

23.04.2014, 13:00

22 квітня міський голова С.А.Супрун провів чергове засідання виконавчого комітету Комсомольської міської ради Полтавської області.

Виконавчий комітет міськради розпочав свою роботу із розгляду питань гуманітарного та соціального напрямків. Про організацію оздоровлення та відпочинку дітей і підлітків улітку 2014 року доповіла в.о. начальника відділу у справах сім’ї та молоді О.І.Гончар. На виконання міської програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2012-2015 роки та з метою забезпечення повноцінного відпочинку та оздоровлення дітей улітку поточного року затверджено мережу закладів оздоровлення та відпочинку міста, які готові прийняти близько 2676 дітей. З 2 червня 2014 року при загальноосвітніх закладах міста вирішено відкрити пришкільні табори з денним перебуванням та дворазовим харчуванням на 14 робочих днів, триразовим харчуванням - на 18 робочих днів, а з 1 липня при ЦДтаЮТ - на 18 днів. Встановлено вартість одного дня перебування дитини у пришкільному таборі з дворазовим харчуванням у розмірі 18 грн., з триразовим харчуванням – 22 грн. Діти пільгових категорій, які отримували безкоштовне харчування протягом навчального року, будуть звільнені від оплати за перебування в пришкільному таборі. За рахунок коштів міського бюджету відбудеться здешевлення путівок у пришкільних таборах з денним перебуванням на 40%. Отже, вартість путівки з дворазовим харчуванням терміном перебування 14 днів складе 151,2 грн., з триразовим харчуванням терміном перебування 18 днів – 237,6 грн. Решту коштів буде оплачено з міського бюджету. На базі ДЮСШ №1, ДЮСШ №3 з 2 червня буде організовано спортивні табори з денним перебуванням дітей та дворазовим харчуванням на 18 робочих днів. За рахунок коштів міського бюджету відбудеться здешевлення путівок в спортивних таборах з денним перебуванням на 50%. Здешевлення путівок в КП ДСОЦ «Горизонт» для дітей, батьки яких працюють у бюджетних установах, буде передбачено за рахунок коштів ФСС з ТВП, батьківська доплата складе 10 % вартості путівки.

У ході роботи члени виконавчого комітету розглянули та затвердили проекти рішень про надання допомоги на поховання, надання або втрату статусу та встановлення опіки над малолітніми дітьми, надання дозволу на здійснення правочину стосовно житла малолітніх дітей.

Ретельно розглянуто питання житлово-комунального господарства. У ході засідання рішенням виконкому встановлено тариф на послуги з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування в розмірі 2,50 грн.

Директор КП «ВУВКГ» Комсомольської міськради» О.О.Пурик  поінформував присутніх про результати фінансово-господарської діяльності підприємства за 2013 рік. За результатами обговорення О.О.Пурику доручили  розробити заходи з оптимізації роботи підприємства, вирішили заслухати пропозиції директора КП «ВУВКГ» Комсомольської міськради» на наступному засіданні. Міський голова С.А.Супрун говорив про крайню необхідність працювати над скороченням витрат, опрацьовувати можливість впровадження альтернативних видів палива на першому водопідйомі, направляти кошти на модернізацію підприємства.

Члени виконкому міської ради заслухали звіт директора «Комсомольського ПКіТ» О.В.Меренкова про результати фінансово-господарської діяльності підприємства за 2013 рік. Олександр Васильович охарактеризував діяльність підприємства за 2012-2013 роки, окреслив ряд проблемних питань, пропозицій щодо подальшої діяльності.

Розглянуто низку питань архітектури та містобудування, майнові та житлові питання, затверджено відповідні проекти рішень.