СВЯТКОВА ЗУСТРІЧ ДО ДНЯ МІСТА

24.04.2014, 11:07

Традиційно напередодні свята Дня міста в кінолекційній залі об’єднаного музею історії ВАТ «Полтавський ГЗК» і Комсомольського історико-краєзнавчого музею відбулася зустріч із першопрохідцями-комсомольчанами. Почесними гостями заходу були міський голова Сергій Супрун, заступник голови правління ВАТ «Полтавський гірничо-збагачувальний комбінат» Олександр Красуля, перший заступник міського голови Дмитро Биков.

Завідувач музею ВАТ «Полтавський ГЗК» Микола Стахів презентував гостям буклет «Хроніка подій будівництва міста Комсомольська та ПГЗК (ДГЗК) 1970 рік».

Сергій Андрійович привітав ветеранів із святом, Днем рідного міста, зосередив увагу на суспільно-політичних подіях, подякував за розуміння й підтримку. Наголосив, що Комсомольськ є одним із найуспішніших міст Полтавщини й всієї України. І все це дякуючи невтомній праці першопрохідців, таланту, оптимізму та щирості неспокійних сердець. «Ви залишаєтеся для нинішнього покоління взірцем безкорисливого служіння рідному місту. Низький уклін вам за те, що всі свої сили, знання та вміння віддаєте рідному місту. Своєю чесною та самовідданою працею ви зробили неоціненний внесок у розбудову міста Комсомольська, залишили нам його у спадок красивим, затишним, комфортним.

Попереду на нас чекає багато роботи, реалізація планів і проектів, побудова сильної незалежної держави.  І мені дуже хочеться, щоб ми з вами зберегли таке ж порозуміння, взаємну повагу й підтримку для подальшого розвитку й процвітання нашого Комсомольська.

Тож нехай щастя, здоров’я, любов і достаток живуть на кожній його вулиці, у кожному домі, у кожній родині, об’єднуючи всіх нас у згуртовану й небайдужу громаду», – сказав міський голова.

До першопрохідців звернувся Олександр Красуля, заступник голови правління ВАТ «Полтавський ГЗК». Від імені правління ВАТ «Полтавський ГЗК», особисто від Віктора Лотоса адресував першопрохідцям вітальні й вдячні слова за працю, якою заклали основу комбінату. Запевнив, що діти й внуки першопрохідців гідно продовжують їхні трудові традиції, і сьогодні є чим пишатися – ВАТ «ПГЗК» має заслуги на світових теренах. Олександр Сергійович побажав здоров’я першопрохідцям і запевнив, що  у нас усе буде добре – український народ  на це заслуговує.

Дякуючи підтримці Благодійного фонду «Полтавського гірничо-збагачувального комбінату» відбувся концерт за участі викладачів ПСМНЗ «Дитяча  музична  школа  Комсомольської  міської  ради Полтавської області», Івана Чурілова (м.Київ), Олександра Романова (м.Харків), Володимира Василенка (м.Харків), В’ячеслава Росса (м.Комсомольськ).