ЗУСТРІЧ МІСЬКОГО ГОЛОВИ ІЗ СПОСТЕРІГАЧЕМ ОБСЄ

24.04.2014, 12:56

У середу 23 квітня у виконкомі Комсомольської міської ради Полтавської області відбулася зустріч міського голови С.А.Супруна із довгостроковим спостерігачем Організації з безпеки і співробітництва в Європі (ОБСЄ) Лестером Маргосяном, який прибув у Комсомольськ із місією спостереження за процесом підготовки та організації дострокових виборів Президента України, що відбудуться 25 травня.

 

Спостерігачі оцінюватимуть відповідність виборів міжнародним стандартам демократії та законодавству України: слідкуватимуть за виборчим процесом в цілому, проаналізують виконання законодавчої бази, роботу органів влади, процес висвітлення кампанії у ЗМІ, хід розв’язання виборчих спорів.


Лестер Маргосян поцікавився роботою міської влади, яка ведеться сьогодні в напрямку організації процесу дострокових виборів Президента України в Комсомольську, наявністю проблем технічного або суспільно-політичного характеру, проявами передвиборчої агітації на місцевому рівні. У ході зустрічі мова також йшла про перебіг передвиборчої агітації в Комсомольську.

 

Керівник міста коротко ознайомив гостя із особливостями соціально-економічного розвитку міста. Сергій Андрійович зазначив, що у напрямку організації виборів міська влада давно включилася в роботу. Зараз триває процес підготовки виборних дільниць, перевірки ідентифікаційних даних у Державному реєстрі виборців, найближчим часом будуть сформовані попередні списки виборців.

 

Міський голова завірив спостерігача ОБСЄ, що влада Комсомольська використає всі свої повноваження, щоб виборчий процес пройшов виключно демократичним шляхом та з дотриманням норм чинного законодавства.