Привітання міського голови!

24.04.2014, 16:40

Дорогі комсомольчани!

 

Свято Дня міста – хвилююча й урочиста подія для його мешканців.  Сучасний Комсомольськ – окраса Полтавщини, лідер соціально-економічного розвитку регіону, флагман гірничо-добувної промисловості. Найбільше багатство міста – це його мешканці: щирі, працьовиті, високодуховні й талановиті люди, завдяки яким Комсомольськ живе і впевнено рухається вперед.

 

Сердечно вітаю вас, дорогі першопрохідці, низький уклін і велика шана вам за самовіддану працю, за любов та вірність рідному місту. Приємно усвідомлювати, що й сьогодні ветерани не залишаються осторонь подій, а впевнено тримають руку на пульсі життя нашого краю.

 

Щирі слова подяки вам, шановні комсомольчани, за все те добро, що ви зробили й робите для своєї територіальної громади. У свою чергу, всі свої зусилля міська влада спрямовує на те, щоб за рівнем і якістю життя Комсомольськ відповідав стандартам сучасного європейського міста.

 

Попереду на нас чекає багато планів і проектів. І мені дуже хочеться, щоб ми з вами зберегли таке ж порозуміння, взаємну повагу й підтримку для подальшого розвитку й процвітання нашого Комсомольська.

 

Тож нехай щастя, здоров’я, любов і достаток живуть на кожній його вулиці, у кожному домі, в кожній родині, об’єднуючи всіх нас у згуртовану й небайдужу громаду.       

 

З Днем міста, дорогі земляки!

 

Міський голова Сергій Андрійович Супрун.