«А ПАМ’ЯТЬ ЛИНЕ В МОТОРОШНІ ДНІ – ГУДУТЬ ЖОРСТОКІ ДЗВОНИ КВІТНЯ…»

25.04.2014, 14:33

28 річниці аварії на Чорнобильській АЕС присвячено мітинг-реквієм, який відбувся в Комсомольську біля пам’ятного знака на честь ліквідаторів аварії на перехресті вулиць Миру та Леніна. Вшанувати учасників ліквідації того страшного лиха зібралися міська влада, члени громадської організації «Союз-Чорнобиль», представники підприємств, установ міста, релігійних організацій,  учнівські колективи, студенти.

Міський голова Сергій Супрун відкрив мітинг. З глибокою вдячністю звернувся він до чорнобильців-комсомольчан, до учасників мітингу: «Дзвони Чорнобиля звучать у серці кожного з нас. Ми низько вклоняємося героям, які зупинили смерч ціною свого життя. Ця трагедія йде по дорогах в серцях їхніх дружин, дітей, внуків. Від усього серця бажаю вам здоров’я, миру, злагоди в кожній оселі, у кожній сім’ї, на кожній вулиці. Бадьорості духу кожному з вас!» Сергій Андрійович звернувся до молодого покоління з побажанням брати приклад з героїв, які забезпечили нам спокійне мирне життя, щоб з честю й гідністю продовжували нести цю естафету.

До побратимів звернувся голова громадської організації «Союз-Чорнобиль» Анатолій Луцій. Анатолій Семенович сказав, що організація налічує 497 осіб, із яких 90 дітей. Та страшна квітнева ніч назавжди залишилася чорною плямою в житті кожного чорнобильця, вона постійно примушує поринути в минуле.

Хвилиною мовчання комсомольчани вшанували ліквідаторів, які відійшли за межу життя, віддавши своє здоров’я на боротьбу із невидимим ворогом.

До чорнобильців, усіх комсомольчан звернувся отець Георгій.

Вдячні земляки поклали до пам’ятного знака яскраві квіти вічної пам’яті, щирої вдячності за врятовані життя, за дитячий сміх, за сімейні теплі вогнища.

Чорнобильські дзвони лунають над планетою! І сьогодні вони закликають до миру, терплячості, взаєморозуміння!