26 квітня день Чорнобильської катастрофи

25.04.2014, 14:38

Шановні  комсомольчани, ліквідатори аварії на ЧАЕС!

 

26 квітня 1986 року Україна  пережила смертоносну аварію на Чорнобильській АЕС. Відтоді цей весняний день для всього світу став втіленням скорботи за жертвами трагедії. Щороку ми разом згадуємо й сумуємо за героями, які віддали власні життя заради наших.

Низько схилімо голову перед усіма, хто пішов тоді в ядерний вогонь, щоб зупинити ланцюгову реакцію смерті. Вклонімося тим, хто усвідомлено й мовчки жертовно віддав своє життя, виконавши найвищий синівський обов`язок перед рідною землею і рідним народом – зупинив ескалацію катастрофи, унеможливив її переростання у глобальний винищувальний смерч для всієї України та інших держав.

Впевнений, що держава зробить усе можливе, щоб Герої Чорнобиля відчували постійну увагу, підтримку й турботу держави, щоб були створені всі умови для їхньої соціальної і медичної реабілітації, вирішені всі життєво важливі питання від гідних розмірів пенсій до забезпечення достойних умов життя, сучасного медичного обслуговування.

Щиросердно дякую чорнобильцям за їхній подвиг, бажаю здоров'я, благополуччя та довгих років життя! Хай завжди поруч з вами буде людська подяка за ваші добрі справи!

Ні час, ні новітні проблеми не зітруть з історії мужність і славу ліквідаторів екологічної катастрофи, в тому числі наших земляків – комсомольчан. Біль Чорнобиля відгукується в серці кожного з нас, назавжди залишаючи в пам’яті народній подвиг ліквідаторів.

Чорнобильські дзвони лунають над нами – і того відлуння вистачить ще не на одне покоління. Будемо пильними, милосердними, вдячними!

Щиро бажаю всім вам, шановні комсомольчани,  міцного здоров’я, життєвої енергії, сімейного затишку, щастя, миру, добра й злагоди.

 

Міський голова Сергій Андрійович Супрун.